S3 Mini veya iPhone 4s

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
P

pusat57

Ziyaretçi
Arkadaşlar bütçem 700 tl ve alabileceğim en iyi telefonu bana söylermisiniz. S3 mini performansı iyimidir 4s'den.

Yada normal 2.ci el S3'mü alsam kararsız kaldım. Benim çalıştığım yerde birisi var i phone 4s kullanıyo ve Samsung'un telefonlarının kötü olduğunu iddia ediyo.

Hangisi daha iyidir. Sıfır s3 mini'mi yoksa 2.ci el normal s3'mü alsam.

Herkes bir şey iddia edebilir bu konuda. Yani sana göre Samsung iyidir ona göre Iphone. Benim önerim temiz S3 bulursan alman yönünde eğer sadece bu seçenekler arasından tercih yapacaksan. Iphone 4s almak istiyorsan yaz sonunu beklemelisin derim yeni modeli çıkınca Iphone 4s'in fiyatları düşecektir.

Merhaba bir kere s3 mininin performansı iphone 4s ile kesinlikle kıyaslandırılamaz çünkü 4s ile iphone 5 arasında %20 den daha az fark yani yenilik var. Bu bakımdan 4s çok iyi bir telefon. Fakat bütçem 700 lira diyorsun benim sana tavsiyem bulabilirsen temiz bir s3 bul 2.el ama bulamazsan s4 miniyi duşun derim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı