S3 mü Zenfone 5mi iPhone4 mü Htc One(m7) mi?

StarsHallowen

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonumu yenilemek istiyorum konu başlığındakilerden hangisi bir türlü karar veremedim.
1600tl'lik bir bütceye sahibim. Sizce Hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İçlerinden tercih edebileceğin modeller 2 tane var . HTC One ve Iphone 4s. Ancak 4s lerinden ekranı çok küçük gelir artık. O yüzden HTC One alman daha mantıklı olur.

S3 ile Zenfone 5, fiyatları aynı olsa da aralarında dağlar olan, Zenfone 5'in sildiği iki karşılaştırma olur :)
Ama bütçem 1.600 demişsiniz. Zenfone 5'in fiyatı ile de 1.600 Tl arasında neredeyse 1000 Tl var.
ıPhone 4s'te keza yine aynı, En fazla 1.200 Tl olan artık eski, yetersiz ve küçük bir telefon. Bu da bütçenize uygun değil.
HTC One'a bakacak olursak, yine ayırabileceğiniz bütçenizin altında olmasının önünde, eskide kalan bir telefon.

Bu aralarından, benim tercihim en iyisi olduğunu düşündüğüm; One M7 olur.
Ama 1.600 Tl bütçeye;
iOS tarafında tercihim ıPhone 5.
Android tarafında tercihlerim Note 3, Z2 ve Z3 Compact.

1.600 Tl verebiliyorsanız, bu kadar sınırlı kalmayın :)

Eğer telefonu fazla kurcalamam diyorsanız iphone ama en azından iphone 4s alın çünkü artık iphone 4'ler çok eskidi. Ama telefonu kurcalamak istiyorsanız m7 alabilirsiniz. Ben olsam HTC One alırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı