S4 Active GT-I9295 Android 5.0.1 Lollipop Güncellemesi Başladı

GS4-Active_008.jpg

Samsung Lollipop güncellemesini dağıtmaya devam ediyor. Ülkemizde de bulunan Galaxy S4 Active modeline Android 5.0.1 güncellemesi yayınlandı fakat Finlandiya'da. Güncellemenin ülkemize ne zaman geleceği meçhul. Zira KitKat güncellemesi bile gelmedi.
Yayınlanan ROM'u ODIN ile cihazınıza kurabilirsiniz. ( Kurulum esnasında cihazın başına gelecek durumlardan Technopat ve şahsım sorumlu değildir. )

ROM İndirebileceğiniz siteler;
samsung-updates.com: Samsung Updates - Firmware Download Page
Download firmware: I9295XXUDOB4_I9295NEEDOB4_NEE - SamMobile

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 54014
Samsung Lollipop güncellemesini dağıtmaya devam ediyor. Ülkemizde de bulunan Galaxy S4 Active modeline Android 5.0.1 güncellemesi yayınlandı fakat Finlandiya'da. Güncellemenin ülkemize ne zaman geleceği meçhul. Zira KitKat güncellemesi bile gelmedi.
Yayınlanan ROM'u ODIN ile cihazınıza kurabilirsiniz. ( Kurulum esnasında cihazın başına gelecek durumlardan Technopat ve şahsım sorumlu değildir. )

ROM İndirebileceğiniz siteler;
samsung-updates.com: Samsung Updates - Firmware Download Page
Download firmware: I9295XXUDOB4_I9295NEEDOB4_NEE - SamMobile
Hocam bir şey sormak istiyorum, öncelikle paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler. S3 (I9300) Cihaza başka ülkelerden KitKat güncellemesi geldiğini duymuştum 2014 yılı ortalarında. Başka bir ülkenin Kitkat ROM'unu cihazıma ODIN üzerinden yüklersem bir sorun çıkar mı? Türkçe dil seçeneği mevcut oluyor mu?

S3 I9300 için KitKat güncellemesi hiçbir ülkeye verilmedi, verilmeyecek. S3 NEO modeline 4.4.4 geldi diye biliyorum.

"Samsung tarafından gelen son habere göre, Amerika'da satılan 2GB RAM'li Galaxy S3'lerin hepsine Android 4.4 KitKat güncellemesi geliyor.

ABD’de satılan Galaxy S3 LTE, 2 GB RAM kullanılırken, işlemci olarak da Qualcomm’un çift çekirdekli işlemcisi Snapdragon S4 kullanılmıştı. Büyük ihtimalle Güney Kore, Avusturalya gibi LTE cihazların satıldığı pazarlardaki Galaxy S3 LTE modellerine de güncelleme gelecek."
Anlamadım ben bu işten.

S3 NEO ve S3 LTE modellerinden bahsediliyor. Sizdeki S3 3G modeli. Sizdeki modele KitKat ve yukarısı gelmeyecek.

I9500 için başladı fakat ülkemizde daha bir gelişme yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı