S4 GT-I9500 ROM/Root Bilgi Ve Öneri

S4 için çıkan son çıkan stock rom android 5.0.1 şu anda telefonunuzda büyük ihtimal zaten yüklü olan bu rom. Ben play store dan filan indirilen uygulamalarla rom kurma olayına pek güvenmiyorum. Bence twrp kurup öyle yükleyin. Kendinize güvenin büyük ihitimal bir sıkıntı çıkmayacaktır.

Acaba 7.1.2 android sürümünü kurduğumuzda sanki bir o sürüme sahip telefon aldığımız şekilde (İçerisindeki gerekli gereksiz uygulamlar örn. Google play filmler) mi gelecek yoksa daha farklı bir sade yalın kurulum yapmış olucaz ?
Cihazın orijinal yazılımına Stock rom denir.
Acaba 7.1.2 android sürümünü kurduğumuzda sanki bir o sürüme sahip telefon aldığımız şekilde (İçerisindeki gerekli gereksiz uygulamlar örn. Google play filmler) mi gelecek yoksa daha farklı bir sade yalın kurulum yapmış olucaz ?

Aries bey daha ayrıntılı anlatabilmek için telefon numaranızı verir misiniz?

Evet 5.0.1 kullanıyorum ancak bilgime güvenmediğim için burdayım Aynı zamanda mümkünse andorid sürümünü yükseltmek istiyorum 5.0.1 benim için stabil çalışmamakta en basit ve kabaca örneği samsung desteğe yazdığım halde telefonu sıfırladığım tekrar güncellediğim halde diğer tüm s4 kullanıcıların yaşadığı galerinin düzgün bir şekilde fotoğrafları görüntülemesi.

İçerisindeki uygulamalar kurduğunuz gapps paketine göre değişkenlik gösterebilir. Size de uygunsa bu konuyu discord üzerinden sesli olarak anlatabilirim tüm sorularınızı böylece tüm sorularınızı cevaplayıp, kafanızdaki soru işaretlerini yok edebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…