S4 Mini Açılmama Sorunu

xtrax

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben 2 yıl ablam 3 yıldır S4 Mini kullanıyoruz. 2 ay önce telefonum video izlerken birden kapandı ve bir daha açılmadı. Küçük bir araştırma sonucu telefonumdaki arızanın nedeninin anakartın yanması olduğuna kanaat getirdim. Dün gece aynı şey ablama da oldu ve telefonu açılmıyor. Sorum ise şu eğer gerçekten anakart yandıysa içindeki verileri kurtarmamız mümkün mü? Telefonun hafızası nerede depolanıyor?
Not: Telefonu bilgisayara bağladığımızda USB aygıtı arızalı olduğu için Windows algılayamıyor gibi bir uyarı alıyoruz.

Anakart kolay kolay yanmaz. Anakartı sıkıntılı cihazların çoğunda usb sorunu vardır. JTAG gerekebilir. Eğer recovery açılıyorsa, custom recovery yani Twrp kur. Ordan belki otg kablosu ile usb belleğe aktarma şansın olabilir. İndirme modunda bağlayınca hata geliyor değil mi?

Recovery moda girmiyor arkadaşlar. Benim kendi telefonum bozulduğunda her yolu denedim. Sadece içindekiler kurtarilabilir mi? Benim sorum bu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı