S4 Mini Güncellenecek mi?

Macit Ceylan

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Dün Galaxy S4 mini aldım. Android 4.2.2 JB ile geldi. S4 mini için herhangi bir güncelleme söz konusu mu yakın zamanda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakında KitKat gelecek diye duydum.

Telefondan memnun musun? Ben de almayı planlıyorum.

Affedersiniz ama S4 Mini almayın, zamanı değil. Birkaç ay daha bekleyin. S5 mini piyasaya çıkınca fiyatında gözle görülebilir düşüş göreceksiniz. Hem S4 Mini oyun grafikleri için yapılmış bir telefon değil. Benim dayı oğlunun var, alalı birkaç hafta oldu. Flappy Bird oynarken kasıyor. Bazı yerlerde düşün.

Dediklerimi yanlış anlama.

Ben Asphalt 8'den bahsediyorum, sen Flappy'de bile kastiğini söylüyorsun. Telefonu çöp etmiş olabilir. Sonucta Android bu, bilinçli kullanacaksın.

Telefonun performansı ilk başta olmasa da güncellemelerden sonra gayet iyi, yerden yere vurmayın o kadar. Tek sıkıntı 8 GB'nin yetersiz olması. Resim vs. olduğu zaman gerçekten zorluk çekiyor insan. Güncellemeleri yapamaz hale geldim.

Siz diyorsunuz telefon donuyor diye. Kardeşimde S3 Mini var, Asphalt 8 ve Real Racing 3'te hiç donmadan oynuyor, S4 Mini'de nasıl donsun?

Affedersiniz ama S4 Mini almayın, zamanı değil. Birkaç ay daha bekleyin. S5 mini piyasaya çıkınca fiyatında gözle görülebilir düşüş göreceksiniz. Hem S4 Mini oyun grafikleri için yapılmış bir telefon değil. Benim dayı oğlunun var, alalı birkaç hafta oldu. Flappy Bird oynarken kasıyor. Bazı yerlerde düşün.
Dediklerimi yanlış anlama.
Orijinal olduğundan emin misiniz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı