S4 Mini Hakkındaki Düşünceleriniz

HighPixel

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Kuzenim yakın zamanda S4 Mini almayı planlıyor. Sizce 950 liraya fiyatını hakeden bir cihaz mı? Bu fiyata daha iyi bir ürün var mı? Kuzenim değer verdiğim insanlardandır, bundan dolayı cihaz hakkında somut bilgisi olmayanlar lütfen kesin bir dille telefonu eleştirmesin-yerden yere vurmasın.

Benim yakın bir arkadaşım, bu telefonu kullanıyordu. Şimdi abisinde. Neyse telefonu biraz inceleme fırsatı buldum. Ekranı biraz ufak geldi bana. Belkide 4.5" telefon kullanmam ile alakalı bir durumdur... Boyutu biraz ufak olmasa aslında tasarımı çok hoş. Ancak ben günlük kullanım için pek beğenmedim. Seçim kuzeninizin. :)

Samsung S4 mini alan arkadaşım var. Ben de telefon alırken kendisine sordum. Pil ömrü konusunda dert yandı bana ama diğer özellikleri gayet iyiymiş. Biraz daha para koyup, pil ömrünü kafaya takmayarak LG Nexus 5 alabilirsin. Ben aldım. Gayet memnunum. Tavsiye ederim.

Valla ben şuan s4 mini kullanıyorum cok memnunum sarj süresine gelince bana 1.5 saat dayanıyor ekranı da bana gore uygun kesin alacaksa memnun kalacaktır eminim .

Samsung'un her türlü mini telefonuna karşıyım. Zayıf donanım, kısa ömürlü, kaliteli gelmiyor bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan piyasada alabileceğin en stabil Android telefonlardan birisidir. Şarj süresi olsun hız olsun iyidir. 950TL'yi hak ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı