S4 Mini KitKat Güncellemesi Yayınlandı

Benim pek hoşuma gitmedi Türkiye kitkat. Kararlılık güncelleştirmesi alması şart. Hafif hafif takılmalar ve biraz da ısınma yaratıyor, ekranda da bazen hafif (çok dikkatli bakılırsa) titremeler var. Rusya stock kullanıyordum son sürümü gayet stabil tavsiye ederim.

Bakalım birkaç gün test edelim, sıkıntılar devam ederse Rusya stock'a dönüş yaparım. Zaten Rusya'dan TUR'a da geçerken CSC sorunu da çıkarıyor, geçecekler varsa CSC'yi AFR'ye alıyor, rootlayıp CSC'yi TUR'a almanız lazım.

Rusya'dan TUR'a terfi edeceklerin bilgisine...

Geçişteki tek sıkıntı hafızanın dolu olmasıydı. ODIN ile yarıda kaldı yükleme. El ile recovery yükleyip temizlik yapınca o sorun da kalktı ve TUR sürümüne hiçbir sorun olmadan geçtim. Performans konusunda da bir farklılık görmedim RUS'a göre.

Yalnız hala bendeki cihaza ulaşmadı bu lanet olası güncelleme

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarına Kies'i indirip kur. Ardından telefonunu bilgisayara bağla Kies programını çalıştır. Zaten uyarı verirse güncellersin. Bu işe yaramazsa telefona hard reset atabilirsin.

İşte bu yüzden Samsung almak istemiyorum. Daha geçen senelerin amiral gemisi güncellemeleri bile yeni geliyor

Bu güncellemeyi sanırım ben 2 hafta kadar önce yüklemiştim. Yeni gelmedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…