S4 Mini ROM'ları

CM kurunca daha rahat ettiklerini söylüyor insanlar da garantiden çıkar Knox sayacı varsa.
Ekranda zaten ledlerde lekeler var. Servise yolluycam sonra yapıcam. S3 mini KitKat romu kurduk AnTuTu puanı 10000 (+2000) oldu. Benim cihazım normalde 22000 baya bi rahatlama yaşayacağım. Peki sen ne düşünüyosun 3. parti rom konusunda ?

Antutu puanı bir anlam ifade etmiyor. :) Samsung'un gereksiz arayüzünden ve programlarından kurtulayım diyorsan CM deneyebilirsin. Ya da XDA'dan iyi hazırlanmış, çok kullanılan ROM'ları araştır.

Antutu puanı bir anlam ifade etmiyor. :) Samsung'un gereksiz arayüzünden ve programlarından kurtulayım diyorsan CM deneyebilirsin. Ya da XDA'dan iyi hazırlanmış, çok kullanılan ROM'ları araştır.
Normalde şuan KitKat güncellemesi gelmesi gerekti ama hala gelmedi avrupa ülkelerinde dağıtılmış. Sırf bu sebepten ötürü S5 rom yapıcam.

Knox 4.3 ile geldi diye biliyorum, S4 Mini'de Knox yok. :) Şiddetle ROM kurmanızı öneriyorum. Garantiye geride sokabiliyorsunuz, tabi Knox yok ise. Telefonu kapatın, ses kısma + home tuşu + kilit tuşuna basılı tut, daha sonrada bir kere ses açma tuşuna bas, sol üstde yazılar olacak, orada Knox falan yazmıyorsa ROM kurabilirsin.

Normalde şuan KitKat güncellemesi gelmesi gerekti ama hala gelmedi avrupa ülkelerinde dağıtılmış. Sırf bu sebepten ötürü S5 rom yapıcam.

İstersen S5 ROM'u kurda, ilk başta CyanogenMod kurup rahatlığı gör. Çünkü S5 ROM'unda da TouchWiz olacak ve oda kasacak. :D

Knox 4.3 ile geldi diye biliyorum, S4 Mini'de Knox yok. :) Şiddetle ROM kurmanızı öneriyorum. Garantiye geride sokabiliyorsunuz, tabi Knox yok ise. Telefonu kapatın, ses kısma + home tuşu + kilit tuşuna basılı tut, daha sonrada bir kere ses açma tuşuna bas, sol üstde yazılar olacak, orada Knox falan yazmıyorsa ROM kurabilirsin.

İstersen S5 ROM'u kurda, ilk başta CyanogenMod kurup rahatlığı gör. Çünkü S5 ROM'unda da TouchWiz olacak ve oda kasacak. :D
Nexus ROM alır (CM Mod) her türlü diyosun.

Nexus ROM alır (CM Mod) her türlü diyosun.

Kesinlikle, ben S3 Mini kullanıyorum, telefon daha 3-4 aylık CyanogenMod kurulu. :D İstersem hemen orijinal haline döndürüp garantiye sokabilirim yani. Eğer ROM atma konusunda kararlıysan, yeni bir konu aç bence. :) Ekranı kapatıncaki efekt bile süper, ekran bozuluyormuş gibi kapanıyor. :D İlk kurduğumda durmadan ekranı açıp kapatıyordum. :D :D

(Nedense resim Sosyal'e yüklenemedi.)
OowhkSK.png

Kesinlikle, ben S3 Mini kullanıyorum, telefon daha 3-4 aylık CyanogenMod kurulu. :D İstersem hemen orijinal haline döndürüm garantiye sokabilirim yani. Eğer ROM atma konusunda kararlıysan, yeni bir konu aç bence. :) Ekranı kapatıncaki efekt bile süper, ekran bozuluyormuş gibi kapanıyor. :D İlk kurduğumda durmadan ekranı açıp kapatıyordum. :D :D

(Nedense resim Sosyal'e yüklenemedi.)
OowhkSK.png
Biliyorum bizzat kullandım bi süre aynı şekilde S3 mini farkedilir derecede değişim oluyor. Dayanamıycam bende yapıcam aynısı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı