S4 Mini ROOT ve CWM Hakkında

OneAcar 37

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar. S4 mini telefonuma babamın bir arkadaşı tarafından ROOT attırdım. Ben bu telefona ROM'da kurmak istiyorum ama CWM yüklü olması gerekiyormuş. Telefona ROOT eden kişi CWM yüklemiş midir ? Ayrı olarak mı yapmamız gerekiyor ? CWM'nin yüklü olup olmadığını nasıl anlayabilirim ? Bu konularda aşırı bilgim yok. Bu nedenle biraz daha açıklayıcı biçimde anlatırsanız memnun olurum. :):)

Root atmak için CWM gerekmiyor. CWM'nin yüklü olup olmadığını en kolay Güç + Ses Kısma + Home tuşlarına basarak Recovery'ye girerek anlayabilirsin. Eğer orada ClokworkMod yazmıyorsa CWM yüklü değildir.

CWM'yi bios olarak dusunebilirsiniz. Root atarken cwm ye gerek yoktur. Şöyle düşün senin telefonunda recovery mod zaten kendiliginden var cwm ise recoverynin gelişmiş versiyonu. Yani daha cok özelliği var. Rom yuklerken CWM gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı