S4 Mini Stock ROM Odin Fail Sorunu

• Konuyu başlatan Saim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 2B

Saim

Kilopat
Merhabalar, S4 mini telefonuna, Stock ROM kurmaya çalışıyorum odin ile ama fail hatası alıyorum.
Sammobile'den indirdim fakat olmadı. Başka bir siteden indirmişim olduğum rom çalışıyor ama türkçe desteği yok sanırım Londra versiyonu o yüzden, sorunun çözümünü bilen biri yardımcı olabilirse yada çalışan bir odini nereden indirebilirim?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sammobile'dan Rusya versiyonu olanı indirdim çalışııyor, Türkçe var fakat sanırım Rusya için özel olan uygulamalarda beraberinde gelmiş. Türkiye için olanı Sammobile'de hatalı sanırım.
Resim buldum hata ile ilgili verilen Fail hatası bu fakat benim yaptığımda alttaraftaki yazılarda cache installing vb yazılar çıkıyordu. Yardımcı olaabilirseniz

Dosya Ekleri

• Invalid-Ext4-Image-Error-in-Odin.jpg
    Invalid-Ext4-Image-Error-in-Odin.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 188
Sammobile'dan Rusya versiyonu olanı indirdim çalışııyor, Türkçe var fakat sanırım Rusya için özel olan uygulamalarda beraberinde gelmiş. Türkiye için olanı Sammobile'de hatalı sanırım.
Resim buldum hata ile ilgili verilen Fail hatası bu fakat benim yaptığımda alttaraftaki yazılarda cache installing vb yazılar çıkıyordu. Yardımcı olaabilirseniz

Tamam Rusyayı kur o uygulamaları devre dışı bırakırsınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı