S4 vs Xperia Z1 vs LG G2 32 GB vs LG Nexus 5

S4 ü başta eleyin. Diğer 3 modelde sizi yarı yolda bırkmaz. Nexus 5 diğerlerine göre güncelleme konusunda öndedir. Fakat gözle sayfayı hareket ettirme, kulağa götürünce otomatik arama gibi özellikleri bulamassınız. Ayrıca z1 kadar sağlamlık hissi vermez. Z1 su ve toza karşı dayanıklıdır. Bu sizin için önemliyse z1 e yönelebilirsniz. Ayrıca sony başarılı bir arayüze sahiptir. Biraz daha az para vermek istiyorsanız ve daha farklı bir tasarım istiyorsanız g2 ye yönelebilirsiniz. G2 pil ömrü konusunda başarılıdır.

İçlerinden hangisini tavsiye edersiniz
Samsung ve LG'yi ele. Ben LG g2 4.2 sürümünü kullanırken daha ilk günde yavaşladı. Z1 ekranı kötü gerçekten; bakış açısına göre hemen görüntü bozuluyor. Bence Nexus alman daha mantıklı. Bu telefonları kullandım diyebilirim. Bence stabilitiye önem vermelisin. LG gibi firmalara güvenme! Ne zaman güncelleme vereceği belli olmaz. Bunlar benim düşüncelerim. z1 premium cihaz ama ekranı IPS. olmadığı için Eledim. Ben discovery elite kullanıcısıyım. 2 haftadır kullanıyorum. Yazılımı 4.2 ve bazı yazılımsal eksiklikleri var. Stabilitesinden %100 emin olsam bu telefonu önerebilirdim ama biraz daha kullanmalıyım. Eksik yazdıklarım olabilir.İyi araştır katalog mühendislerinin fikrine güvenme! Mümkünse bu cihazları kullananlardan fikir al. İyi forumlar.

Z1 hem dayanıklı hem şık hem de yüksek performanslıdır. Ayrıca kamerası diğer telefonlara göre oldukça iyi. Güncelleme konusunda pek bir şey bekleme ama bence bu konu pek önemli değil. Kısacası ben her türlü Z1 derim. :)

@Silinen üye Güncelleme konusunda niye bir şey beklemesin ? Z güncelleştirme almaya devam ediyor. Z1 mi almıyor ? :) LG G2 32 GB ya da Z1 Compact tercih edilebilir. Hepsiburada.com'daki gibi çok büyük indirime girerse Z1 de düşünülebilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı