S5 Stock ROM'a dönmek

Alp34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar G900FQ(Galaxy S5) telefonumda şuan CM12.1 ROM yüklü. Bende geri eski haline getirmek istiyorum bu da sanırım ancak Odin ile mümkün.

Odin'le geri döndermek için bunlardan hangisini indirirsem doğru olur daha doğrusu ben neye göre indireceğim? ; Firmware for Samsung SM-G900FQ - SamMobile

Android 5.0 Lollipop için olanı yükleyeceğim fakat dediğim gibi hangisini neye göre indireceğim? Birde ben bu CM12'yi kurarken telefonda 5.0 yüklü idi. Şimdi odin ile 4.4.2 kurarsam ne olur? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki tamam bir de merak ediyorum da downgrade yapma şansım var mı? Ben yok diye hatırlıyorum da emin değilim.

Son düzenleme:
Evet Kies'i bende düşündüm de cihazı bağladığımda desteklemiyor dedi. Custom ROM yüklü olduğundan dolayı sanırım. Yarın bir bakacağım Kies'e yine çünkü bir şeyi yanlış yapmış olabilirim belki uykusuzum yine de yazarım buraya sonucu.

Stock ROM'a dönmek için Unroot yapmak gerekli midir?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı