S6 Edge Ekran Koruyucusu Önerisi

Bahadır34

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. S6 Edge telefonum var ve cep hizasından azcık daha aşağısından direk telefonun yüzü düştü ve kendi ekranı çatladı. Şu an telefonda jelatin var fakat cam istiyorum. Çoğu camlar sıkıntılıymış. Yapışmama, Edge ekranı olduğu için yerinden çıkma gibi çok fazla sorun var. Aklımda Dafoni Samsung Galaxy S6 Edge Curve Tempered Glass Premium Şeffaf Cam Ekran Koruyucu bu ürün var ve sizden de öneri bekliyorum. Kullanan varsa veya çevresindeki kişi kullanıp memnunsa bana da yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişisel olarak ben önermiyorum. Biraz daha telefona dikkat ederseniz hiçbir şey olmaz. Siz o güzelim Curved ekrana onu yapıştırınca bütün estetiği kayboluyor.

Bence gerek yok. 3 seneye yakındır kullanıyorum koruyucu takmadım. Ekran kırılmadı da sadece ufak kılcal çizikler oldu. O curved ekranı bozmaya değmez

S6 Edge gibi uzun süre dayanacak amiral gemisi için takma değmez gibi laflar saçma. Düzgün kullanımda 6 yıl dayanabilecek bir telefon. Düzgün kullanmak da sana kalmış. Öneri istersen Buff veya Dafoni alabilirsin. Ayrıca telefoncuda taktırmanı öneririm, takması zor. Benim Spigen 2 kılıfım da boşa gitti.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı