S6 Edge Plus yerine Xiami Mi 6 alınır mı?

Değiştirmemeye karar verdim. S6 Edge Plus ile yoluma devam edeceğim büyük ihtimal.[emoji1]
Ama devam edecek isem S8+ ROM yükleyeceğim. Sizce iyi bir fikir olur mu?

Bırak, düşsün. Zaten aldığından bayağı düşük bir fiyata satacaksın. Benim de Note 5'im var. İkimizinkinin de piyasası bir hayli düştü. Fakat zaten ben düşünüyorum ki ben bu telefonu şu an değiştirmezsem uzun bi süre daha değiştirmem. Elinde hiç telefon olmasa alınabilcek en mantıklı telefonlardan biri Mi 6 sonuçta. Ama S6 Edge+ varken değmez. Hem demişsin hiç çiziği yok diye de kıyılır mı ya o telefona? :D

Bu arada 3. sorun için pişman olabilirsin. Mi 6'nın arkası hiç hoşuma gitmiyor. S6 Edge+'ın tasarımını mumla arayabilirsin :D
Aynen, uzun süre boyunca eşlik edebilecek telefonlar. Ama ROM değişimi yapmak istiyorum. Nougat ile Always On Amoled özelliği gelmediği için cidden çok üzüldüm.[emoji58]

Tasarım konusunda Xiaomi bir gelişirse başka cihazları gözüm görmez herhalde [emoji1]

Aynen, uzun süre boyunca eşlik edebilecek telefonlar. Ama ROM değişimi yapmak istiyorum. Nougat ile Always On Amoled özelliği gelmediği için cidden çok üzüldüm.[emoji58]

Tasarım konusunda Xiaomi bir gelişirse başka cihazları gözüm görmez herhalde [emoji1]
ROM yüklemeyi ben de düşünüyorum da garantisi bitsin hele bir :D

Şimdiye kadar hiç ROM atmadım ama bir şeyi kafaya koydum mu yapanlardanım[emoji1]
Hiç anlamıyorum da diyemem.
Garantiyi de pek kafaya takmam. Neden ilk alırken ithalatçı garantisi almadım diye yakınıyorum hala[emoji28]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı