S6 pil süresi nasıldır?

Matador01

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu sıralar telefonumu yenilemeyi düşünüyorum, tercihim S6'dan yana fakat pil süresi beni endişelendiriyor. İnternette çok farklı yorumlara rastlıyorum, bazısı çok iyi gittiğini söylerken bazıları 4 saatte pili bitirdiğini söylüyor. Elbette kullanım faktörü de etkili fakat bu kadar çok karşıt yorum görünce endişeye düştüm. Aranızda S6 ya da S6 Edge kullanan varsa pil süresiyle ilgili deneyimlerinizi aktarır mısınız?

S6 kullananlardan yoğun olmasa da şikayet duydum, S6 edge daha az dayanıyor S6'ya göre. Önemli olan pil süresi ise Note 4 veya Note 5'e yönelmeni öneririm.

Çok aktif telefon kullanan birisi değilimdir. Şu an kullandığım S4 mini bile yeterli geliyor. S4 mini ile kıyaslarsak daha iyi midir?

Kesinlikle çok daha iyidir. 14nm işlemciye sahip olması güç tüketimi anlamında tasarruf sağlıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı