S7 Edge Ekran Titreme problemi

Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar, kız kardeşim geçen sene telefonunu yere düşürüp kırmıştı fakat telefonun ekranı hala çalışıyordu. 6-7 gün önce telefonunda birden bire oluşan yanıp sönmeler oluştu. Ben de yazılım kaynaklıdır dedim, internetten Recovery menüsünün resmini açıp oradan Factory Reset yaptım. Sorun düzelmedi. Dedim bir de ODIN ile stock rom atayım telefona, stock rom'u indirirken internet bağlantısı kesilmiş, dosyalar eksik inmiş. Ben de sorun çıkmaz deyip ODIN'den işlemi başlattım fakat tahmin edebileceğiniz üzere fail geldi. Sonra Stock ROM'u internetten tekrar indirdim ODIN ile tekrar yükledim pass dedi ve telefon kendini yeniden başlattı. Telefon ilk açıldığında yanıp sönmeler devam etti fakat sonra yok oldu, ben de olmuştur artık ya dedim emin olmak için telefonu yeniden başlattım ve yanıp sönmeler tekrar olmaya başladı. Telefonculara sordum soruşturdum hepsi ekran kırık diyor, para istiyor. Ben de çaresizce fail veren stock romu tekrar attım ve ardından pass veren stock romu attım. Telefondaki yanıp sönmeler tekrar yok oldu, sonra tekrar geldi. Telefonun sensörlerine ışık tutunca (Otomatik Parlaklık açık olduğu için parlaklık en parlağa geldiğinde) telefonun ekranı yeşil de olsa çalışmaya başlıyor. Aranızda hiç böyle bir problemle karşılaşan oldu mu? Sorunun nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı