S7 Edge Gmail “Hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı”

Halaxsi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Grove Street
Daha fazla  
Telefonum Samsung Galaxy S7 Edge. Gmail hesabımı ve şifresini girdikten sonra hep "Google bu hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı." diyor. Ne yapsam çözemedim sorunu. Telefondan e-postama giriş yapamıyorum bir türlü. Bunu nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum Samsung Galaxy S7 Edge. Gmail hesabımı ve şifresini girdikten sonra hep "Google bu hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı." diyor. Ne yapsam çözemedim sorunu. Telefondan e-postama giriş yapamıyorum bir türlü. Bunu nasıl çözerim?

Muhtemelen hesap şifrenizi yanlış hatırlıyorsunuz veya hesabınız çalındı ve şifresi değiştirildi.

He sorunu çözdüm. Hesaba girebilmek için Wifi'ye bağlı olmak gerekiyormuş. Ben telefonda wifiyi kapatmışım mobil veri açmışım. Wifi açınca girdi ve düzeldi. Ben nasıl bu kadar saçma bir hata yapmışım onu anlamadım. Yardım etmeye çalışan herkese teşekkür ederim.

He sorunu çözdüm. Hesaba girebilmek için Wi-Fi'ya bağlı olmak gerekiyormuş. Ben telefonda Wi-Fi'yi kapatmışım mobil veri açmışım. Wi-Fi açınca girdi ve düzeldi. Ben nasıl bu kadar saçma bir hata yapmışım onu anlamadım. Yardım etmeye çalışan herkese teşekkür ederim.

Ben annemin telefonundan mobil veri ile Google hesaplarını rahatça açıp kapatabiliyorum bence Wi-Fi ile alakası yok ama operatörünüzle alakalı bir sorun olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı