S7 Edge Magisk nasıl kurulur?

Evet bitmiş :D
Eyvallah teşekkür ettim.

Eyvallah teşekkür ettim.

Hocam merhaba tekrardan bir şey daha soracaktım dosyayı indirdim şimdi flashlayacağım ama konunuzda gapps dosyası da seçin demişsiniz o dosya yok bu ROM'da tek ZIP olarak bir sorun olur mu? Ayrıyeten geliştiren XDA üyesi arkadaşımız şöyle bir hotfix yaması bırakmış;

Bunu sonradan tekrar flaşlayayım mı yoksa kurduğum ROM'da yamalanmış mı geliyor bunun bilgisini aktarabilir misiniz çok müteşekkiriz şimdiden.

Eyvallah teşekkür ettim.

Hocam merhaba tekrardan bir şey daha soracaktım dosyayı indirdim şimdi flashlayacağım ama konunuzda gapps dosyası da seçin demişsiniz o dosya yok bu ROM'da tek ZIP olarak bir sorun olur mu? Ayrıyeten geliştiren XDA üyesi arkadaşımız şöyle bir hotfix yaması bırakmış;

Bunu sonradan tekrar flaşlayayım mı yoksa kurduğum ROM'da yamalanmış mı geliyor bunun bilgisini aktarabilir misiniz çok müteşekkiriz şimdiden.
@Umut Nas

Son düzenleme:
GApps hakkında bilgi vermemis hocam. Siz ROM'u kurun. Eğer yoksa GApps flashlarız.
Hocam romu 2 gündür kullanıyordum tekrardan aynı romu bazı kernel uygulamalarını AdAway vs yükleyerek tekrar flasladım. Telefon iyi hoş google play uygulama güncellerken tak diye cebimde kapandı. Şu an açılmıyor şarjdan da tepki almıyor. Bu rom bozdu cihazı tahminimce zaten cpu 60-70-75 derecelerde geziyordu, AnTuTu dan baktığımda. Üretici firmanın bozma stratejisi herhalde ne diyeyim ki ben şimdi telefondan olduk..
Cihazın CPU Frekanslarıyla oynuyor herhalde rom yedi anakartı ya da cpu yu.
Cihaz brick olsaydı bari direk donanımı yedi rom..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı