S7 Edge mi Nokia 8 mi?

Caulfield

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimde S7 Edge var. Nokia 8'in fiyatları baya düştü. Ben de elimdeki S7 Edge'i makul bir fiyata satarsam Nokia 8 alıp, üstüne de cebime para kalır diye düşünüyorum. Çünkü telefon daha 4-5 aylık falan, 0 gibi. Bu dediğim mantıklı mı ? Nokia 8 bana S7 Edge'i aratır mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar düşmüş ? Elindeki cihazı ne kadara satabileceğini düşünüyorsun ?
Mevcut telefonun ile devam etmen daha mantıklı.

S7 Edge ithalatçı garantili:

1523886651120.png

Nokia 8:
1523886687352.png

Türkiye garantili bile olsa 0'ını daha ucuza bulabilirken kimse gidip ikinci elde daha pahalıya telefon almaz. Dene istersen ama boşa zaman kaybı.

Türkiye garantili bile olsa 0'ını daha ucuza bulabilirken kimse gidip ikinci elde daha pahalıya telefon almaz. Dene istersen ama boşa zaman kaybı.
Yahu anlamadiniz galiba. Ben bulur muyum, bulamaz miyim da degilim. Oldu ki buldum, bu dedigimi yapmali miyim? Sadece merak ettigim bu.

Bence de değmez, özellikleri aynı. Nokia seviyorsan biraz daha bekleyip Nokia 8 Sirocco yükseltmesi yapman daha mantıklı olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı