S7 Edge telefona ROM yükleme

EfecanS

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, geçe gün S7 Edge telefonum kendi kendine kapandı araştırdım ve yazılımının çöktüğünü öğrendim. SamMobile sitesinden orijinal ROM yükledim ve Odin ile telefona attım kurulum gerçekleşti ve erasing yazan bir ekran geldi ve orada kaldı, 2 saat olmak üzere ama hiçbir hareketlilik yok. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba, geçe gün S7 Edge telefonum kendi kendine kapandı araştırdım ve yazılımının çöktüğünü öğrendim. SamMobile sitesinden orijinal ROM yükledim ve Odin ile telefona attım kurulum gerçekleşti ve erasing yazan bir ekran geldi ve orada kaldı, 2 saat olmak üzere ama hiçbir hareketlilik yok. Ne yapmalıyım?

Binary sürüm diye bir şey var onla alakalı olabilir ama bildiğim kadarıyla onda sorun olsa hiç RPM iyükleme işlem bil ebaşlamazdı
Eğer a yazıyorsa 10 dur

Ses açma + kilit + ana ekran tuşlarına basıp cihaza reset at. Ses kısmada olabilir o kombinasyon tam ezberimde yok.
Cihaza zaten hard reset attım, ama yine aynı hatayı veriyor.
Soft brick olmuş olabilir telefon. Tekrar ROM'u yüklemeyi deneyebilirsin. Eğer güncel bir ROM yüklemeyi düşünürsen root atıp [ROM][10.0][OneUI 2.5][G930X/G935X/N930X/N935X]FloydQ V6.0 bu ROM'u kurabilirsin. Ben de uzun süre bu ROM ile kullandım tavsiye ederim.

Anladım dediğiniz ROM'u kuracağım size geri dönüş sağlarım.
Dediğiniz ROM'u indirdim ama yine aynı sorunla karşılaştım Home+güç+ses tuşu kombinasyonu yapıyorum indirme ekranı açılıyor indirme bitiyor Samsung logosunu görüyorum ama hemen ardından mavi bir ekran çıkıyor ekranda Samsung logosu var ve erasing yazıyor saatlerce beklesemde o ekran gitmiyor.

Son düzenleme:
Cihaza zaten hard reset attım, ama yine aynı hatayı veriyor.

Anladım dediğiniz ROM'u kuracağım size geri dönüş sağlarım.
Dediğiniz ROM'u indirdim ama yine aynı sorunla karşılaştım Home+güç+ses tuşu kombinasyonu yapıyorum indirme ekranı açılıyor indirme bitiyor Samsung logosunu görüyorum ama hemen ardından mavi bir ekran çıkıyor ekranda Samsung logosu var ve erasing yazıyor saatlerce beklesemde o ekran gitmiyor.
Önce telefonuna TWRP kurup root at, sonra romu kur.

Arkadaşlar sorunu çözdüm SamMobile sitesinden indirmiştim daha önce olmamıştı ama Samfw sitesinden indirdiğimde sorunu çözdüm yardımcı olan herkese teşekkürler.

Arkadaşlar sorunu çözdüm SamMobile sitesinden indirmiştim daha önce olmamıştı ama Samfw sitesinden indirdiğimde sorunu çözdüm yardımcı olan herkese teşekkürler.
Sorun sana dediğim sebepten kaynaklanıyordu ama dinlemedin... samwf de güncel olan var o yüzden düzeldi sammobiledeki eski sürüm samsung downgrade izin vermiyor.

Geri
Yukarı