S7 Edge Telefonun Ekranı Soğuktan Çatlaması

DesipecT

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy S7 Edge kullanıcısıyım. Arkadaşlarla dışarıya çıktım elimde telefon vardı ekran buz gibiydi arkadaşım elinde çakmak sektirirken ekranın geri tuşuna çakmak geldi hafif bir şekilde ve telefonun orası çatladı.

Yani anlıyacağınız ekran çok soğuk olduğundan çakmak gelince orası çatladı. Benim hiçbir suçum yok. Garantiye göndersem kullanıcı hatası mı derler ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tane akıllı arkadaş yine buna benzer bir sorun yaşamış ama çizik telefonun arkasındaymış. Elektrik-Elektronik bölümünde okuyormuş. Telefonu şarja takıp, fazla voltaj vererek yakıyor ve garantiye gönderiyor. Sonra yepyeni telefon gönderiyorlar. Ne hikaye... Lafın gelişi tabii. Anlattıklarım gerçek.

Kullanıcı hatası deyip ekranı size yaptırıyorlar malesef. Ben de s7 edge kullanıcıyım şuan da benim de başıma komik bir olay geldi düğün de oynarken arka cebim de olan telefonun üzerine düştüm 98 kilo insanım pistte zaten mermerdi tuzla buz şuan da fiyatı da cidden aşırı fazla 1250 tl servis fiyatı diye biliyorum ufak bir çatlatksa kullan eğer kullanılmayacak durum da ise geçmiş olsun.

Bir tane akıllı arkadaş yine buna benzer bir sorun yaşamış ama çizik telefonun arkasındaymış. Elektrik-Elektronik bölümünde okuyormuş. Telefonu şarja takıp, fazla voltaj vererek yakıyor ve garantiye gönderiyor. Sonra yepyeni telefon gönderiyorlar. Ne hikaye... Lafın gelişi tabii. Anlattıklarım gerçek.
Evet zekice. :D

Hikaye güzel ancak Samsung bunu yiyecek kadar akılsız değil :) orjinal olmayan şarj cihazı kullandığının zaman bile farkına varıyor.

Aynen mantıklı olay o fakat benim telefonum kasko ve sigortası var dün gönderdim vodafone üzerinden %90 kasko sayesinde ücretsiz ekran değişimi sağlanır dediler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı