S7 Edge uzun süreli kullanım için yeterli midir?

TunaArslanTR

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Amasya/Merzifon
Merhaba arkadaşlar, başlıktada belirttiğim gibi. S7 Edge cihazı uzun süreli kullanım için yeterli bir cihaz mıdır ? Şu anda elimde iPhone 6S 32 gb modeli mevcut, takas yapmayı düşünüyorum şu anda biliyorsunuz ki S7 Edge fiyatları 6S'e nazaran daha yüksek, üzerine 100 TL gibi bir ücret vererek çok temiz siyah bir S7 Edge buldum 32 GB, sizce ne yapmalıyım? Uzun sürede beni götürür mü? İleride kasma donma gibi problemler yaşar mıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, başlıktada belirttiğim gibi. S7 Edge cihazı uzun süreli kullanım için yeterli bir cihaz mıdır ? Şu anda elimde iPhone 6S 32 gb modeli mevcut, takas yapmayı düşünüyorum şu anda biliyorsunuz ki S7 Edge fiyatları 6S'e nazaran daha yüksek, üzerine 100 TL gibi bir ücret vererek çok temiz siyah bir S7 Edge buldum 32 GB, sizce ne yapmalıyım? Uzun sürede beni götürür mü? İleride kasma donma gibi problemler yaşar mıyım ?
Neredeyse yarım yıldır kullanıyorum. Telefonun ekranı çok güzel kaç kere düşürdüm yere bir çizik bile yok. Tabi kırarsanız telefonun fiyatının yarısını vermeniz gerekiyor. Oyunlarda pek iyi olduğunu söyleyemem. Örnek olarak NFS nin oyunu ve GTA SanAndreas ta pek beklediğim gibi pürüzsüz bir oyun oynayamadım. Telefonda NFS açınca pixel pixel bir görüntü oluşuyor. GTA da ise ekranda beyaz beyaz lekeler oluşuyor. Eğer telefonu genellikle oyun oynamak için almayacaksanız öneririm. Bu arada telefonun kendi launcherini kullanmıyorum. Çok güzel bir launcher değil bence. Eğer sizde değiştirmek isterseniz Google Launcher ve Nova Launcher çok güzel. İcon pack olarak da O8 i öneririm.
İyi Forumlar...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı