S7 Edge yeniden başlatma sorunu

Ttolgaylmaz

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Elimde bir tane Samsung S7 Edge var, sıfırladıktan sonra kapatıp ve bir daha kullanmadım, 3 ay sonra mecbur kullanmak durumunda kaldım fakat açtığımda ise yeniden başlatıldı lütfen deseninizi girin diyor ve ben bu deseni hatırlamıyorum nasıl çözebilirim, kapatıp kurtarma modundan fabrika ayarlarına sıfırlamaya çalışıyorum, kapatamıyorum, kapatmak için yine şifre istiyor, ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

İşte ne kadar uzun basılı tutarsam tutayım kapanmıyor, sadece ekranı kapatıyor.
WhatsApp Image 2019-12-14 at 23.54.38.jpeg

böyle bir hata ile uğraşıyorum ama deseni hatırlamıyorum.

Yazılımsal bir hata (telefon sıfırlanmamış, doğru girseniz bile hata verecektir, eğer doğru anlamışsam yaşanmıştır), Odin, Kies vs yerlerden yazılımı sıfırlarsanız düzelecektir.

IMG_20191215_000341.jpeg

Ön belleği ve oradan fabrika ayarlarına çevire bilmek için girmeye çalıştığım menüde böyle bir hata çıkıyor ne yapmam gerekiyor o menüyede giremiyoyorum.
Yazılımsal bir hata (telefon sıfırlanmamış, doğru girseniz bile hata verecektir, eğer doğru anlamışsam yaşanmıştır), Odin, Kies vs yerlerden yazılımı sıfırlarsanız düzelecektir.

Nasıl yapacağım hiç bir fikrim yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı