S7 FE kalem ucu kırılması

talahadex

Centipat
Daha fazla  
Selam, Samsung Galaxy Tab S7 FE tabletimin kalem ucu kırıldı. Servis hem tableti hem kalemi göndermemi istiyor hem de 20 iş gününü bulabileceğini söylüyor tamirin. Final haftamın yaklaşmasından dolayı hemen bir çözüm bulmam gerekli. İstanbul'da yaşayan ve benimle aynı durumu yaşayan varsa bu konuyu cevaplarsa sevinirim.

Gönderseniz bile kullanıcı hatası olduğundan sizden para isteyecekler sarı siteden vb. yerlerden uyguna yeni bir kalem alabilirsiniz. Bende daha dikkatli kullanırım artık kırılabileceğini tahmin etmezdim.

Selam, Samsung Galaxy Tab S7 FE tabletimin kalem ucu kırıldı. Servis hem tableti hem kalemi göndermemi istiyor hem de 20 iş gününü bulabileceğini söylüyor tamirin. Final haftamın yaklaşmasından dolayı hemen bir çözüm bulmam gerekli. İstanbul'da yaşayan ve benimle aynı durumu yaşayan varsa bu konuyu cevaplarsa sevinirim.

Benim kuzenimde o tablet vardı düzgün kullanır iseniz kalemi kırılmaz efendim teknik servise sadece kalemi versenizde yeter tableti istemezler diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı