Yazılım S8 Plus SM-G955F FRP lock

onurmemis

Hectopat
Arkadaşlar iyi günler.
S8 Plus telefonum resimde görüldüğü gibi kaldı.
Bende orijinal stock ROM dosyalarını indirdim fakat resimlerde gördüğünüz gibi Odin ile başarı sağlayamıyorum. Hep aynı hatayı alıyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

WhatsApp Image 2023-08-15 at 11.01.45.jpeg

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-08-15 at 10.54.50.jpeg
    WhatsApp Image 2023-08-15 at 10.54.50.jpeg
    87,7 KB · Görüntüleme: 23
  • WhatsApp Image 2023-08-15 at 10.55.09.jpeg
    WhatsApp Image 2023-08-15 at 10.55.09.jpeg
    432,7 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Oem kilidi veya Usb hata ayıklamayı açmak için telefonun açılması gerekiyor galiba. Fakat telefon hiç açılmıyor.
Hocam şimdi Knox sayacı açık ve binary custom. Yani TWRP flashlamışsınız.

Hem sanırım Stock ROM flashlarken hatanın sebebi Bootloader sürümünün aynı olmamasından kaynaklı olabilir.

Şunu dener misiniz hocam?

Hocam şimdi Knox sayacı açık ve binary Custom. Yani TWRP flashlamışsınız.

Hem sanırım Stock ROM flashlarken hatanın sebebi Bootloader sürümünün aynı olmamasından kaynaklı olabilir.

Şunu dener misiniz hocam?

Teşekkürler internetim biraz yavaş ama deneyeceğim sağ olun :) umarım bu indiridiğimi flashlayınca her şey düzene girer :)

Hocam durum nedir?
Hocam teşekkür ederim ilginiz için daha dosyayı indirip deneyeciğim çok sağolun tekrardan :)

@Micro$oft hocam attığınız romu kurdum telefonum açıldı. Hiç bir sorun yokmuş gibiydi fakat birini aradığım zaman "ağda kayıtlı değil" hatası alıyorum. Odinle romu yüklerken bu arada resimdeki işaretlediğim dosyayı atmadım sadece üstte bulunan 4 dosyayı flashladım.
Acaba modem dosyasında sorun olabilir mi ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,5 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Hocam teşekkür ederim ilginiz için daha dosyayı indirip deneyeciğim çok sağolun tekrardan :)

@Micro$oft hocam attığınız romu kurdum telefonum açıldı. Hiç bir sorun yokmuş gibiydi fakat birini aradığım zaman "ağda kayıtlı değil" hatası alıyorum. Odinle romu yüklerken bu arada resimdeki işaretlediğim dosyayı atmadım sadece üstte bulunan 4 dosyayı flashladım.
Acaba modem dosyasında sorun olabilir mi ?
Farklı bir SIM ile de denediniz mi? IMEI kısmına baktığınızda numara çıkıyor mu ve IMEI orjinal mi?

Geri
Yukarı