S9 Plus ısınıyor

Arkadaşlar ısınma güncelleme sonrası geçti şu anda problem yok imei cpu z falan baktım. Başka ne yapabilirim kontrol için
Telefonlarda genelde ısınma, işlemci kaynaklı olur.
Bataryada ısınır ama yine işlemci çok enerji tükettiği içindir.
CPU monitor deneyin.
S9 plus örneği:
Screenshot_20210317-202749_Cpu Monitor.jpg

Hocam burada attığınız pil, şarj seviyeniz. Ancak bir önce attığınızda arkada vardı, sanırım elinizdeki model için root gerekiyor uygulamanın devir sayısına ulaşabilmesi için. Kişisel sekmesinde bu bilgi. S6 edge plus telefonumda yazıyor ama sonradan bu veriyi Samsung Android uygulamalarının erişimine kapatmış olacak ki <root gerekli> ibaresi konulmuş.

Bu uygulamada daha fazla bakacağınız pek bir şey yok. İleride root, rom, custom recovery işlerine girmek isterseniz yararlanırsınız. Daha fazla kontrol edecek şeyler arıyorsanız numara çevirme ekranında *#0*#yi tuşladığınızda gelen menüden sensörleri, ölü pikselleri, dokunmatiği, fiziksel tuşları ve daha bir çok şeyi test edebilirsiniz.
Root gerekli yazısı ; Phone info programı için.
Telefon için değil.
Program telefonda tam yetkili olmak istiyor.

Son düzenleme:
Telefonlarda genelde ısınma, işlemci kaynaklı olur.
Bataryada ısınır ama yine işlemci çok enerji tükettiği içindir.
CPU monitor deneyin.
S9 plus örneği:
Eki Görüntüle 927510

Telefon için değil.
Nasıl yetkilendiricem seri no istemişti girmiştim.

Screenshot_20210317-211732_Cpu Monitor.jpg

Telefon için değil.
Ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım. Programın pil döngüsüne erişebilmesi için root yönetimi programı ile alacağı izne ihtiyacı var (magisk ya da supersu gibi). Bunun için de telefonun rootlanmış olması gerekiyor. Siz farklı bir şey mi diyorsunuz?

Bu arada ben root yapın gibi bir şey demedim eğer öyle anladıysanız.

Son düzenleme:
Ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım. Programın pil döngüsüne erişebilmesi için root yönetimi programı ile alacağı izne ihtiyacı var (magisk ya da supersu gibi). Bunun için de telefonun rootlanmış olması gerekiyor. Siz farklı bir şey mi diyorsunuz?
Aynı şeyi diyormuşuz pardon.
Nasıl yetkilendiricem seri no istemişti girmiştim.

Eki Görüntüle 927553
Sizden root yetkisi istiyor.
Telefonunuz rootlu değil, yetki veremezsiniz.

Geri
Yukarı