S9 Plus ısınıyor

Hocam burada attığınız pil, şarj seviyeniz. Ancak bir önce attığınızda arkada vardı, sanırım elinizdeki model için root gerekiyor uygulamanın devir sayısına ulaşabilmesi için. Kişisel sekmesinde bu bilgi. S6 edge plus telefonumda yazıyor ama sonradan bu veriyi Samsung Android uygulamalarının erişimine kapatmış olacak ki <root gerekli> ibaresi konulmuş.

Bu uygulamada daha fazla bakacağınız pek bir şey yok. İleride root, rom, custom recovery işlerine girmek isterseniz yararlanırsınız. Daha fazla kontrol edecek şeyler arıyorsanız numara çevirme ekranında *#0*#yi tuşladığınızda gelen menüden sensörleri, ölü pikselleri, dokunmatiği, fiziksel tuşları ve daha bir çok şeyi test edebilirsiniz.

Bende pil boşaltma devri 1447 yazıyor. Batarya zaten Allah'a emanet. S7 Edge kullanıyorum, gözüküyor bende.

Bende pil boşaltma devri 1447 yazıyor. Batarya zaten Allah'a emanet. S7 Edge kullanıyorum, gözüküyor bende.
1300'lere kadar ilk bataryayla devam ettim ben. Ölmüştü artık. Az önce de 1600'ü devirmişim, iyi gidiyor şimdilik. İki üç sene daha gitsin, yeter bu telefonun ömrüne zaten. Siz de bataryayı değiştirin artık hocam bence.

Denemeden mi aldınız?

Bosaltma devri nerede bulabilirim? *# olan da pil ile ilgili bir şey yok.
Denemeden mi aldınız?
Deniyorum,siteden almıştım

Bosaltma devri nerede bulabilirim? *# olan da pil ile ilgili bir şey yok.
Boşaltma devri az önceki uygulamada, kişisel sekmesinde. Ama sizin telefonunuzda Samsung, uygulamanın bu veriye erişmesini engellediği için root yapmadan öğrenemezsiniz.

Boşaltma devri az önceki uygulamada, kişisel sekmesinde. Ama sizin telefonunuzda Samsung, uygulamanın bu veriye erişmesini engellediği için root yapmadan öğrenemezsiniz.
Anladım hocam fiyat nasil peki gittigidiyor dan aldım 1611 Tl ye.

Anladım hocam fiyat nasil peki gittigidiyor dan aldım 1611 Tl ye.
Yenilenmiş mi, ikinci el kullanıcıdan mı? Her ikisi için de biraz düşük bir fiyat. Eziği çiziği yoksa tabi. Yenilenmişleri 2.5k, ikinci elleri de 2k olmalı minimum.

Antivirüs ile tarat veya virüs Total mobile ile antivirüs programlar Kaspersky ve eset

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…