SA:MP düşük FPS veriyor

King Dad 2

Centipat
Daha fazla  
RAM
12
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
İ5 9300H
Grand Theft Auto San Andreas 140-180 arası FPS alıyorum evi içine girdiğim zaman 350-400 FPS bile oluyor fakat SA:MP versiyonunda 95-105 FPS alıyorum neden?

UIF çok kalabalık sunucu hocam. Dediğim gibi "/fpslimit 90" yazabilirsiniz. Ama o sistemde rahatlıkla oynatması gerek. SilentPatch gibi modlar kurdunuz mu? Kurmadıysanız kurun. Oyun Steam sürümümü mü? ENB gibi modlar kullandınız mı? Stream Memory Fix yaması vardı, ona bakabilirsiniz.

20 ile 90 arasında bir değer girmeniz gerek, 90 yazacaksınız.

Uıf çok kalabalık sunucu hocam. Dediğim gibi "/fpslimit 90" yazabilirsiniz. Ama o sistemde rahatlıkla oynatması gerek. Silentpatch gibi modlar kurdunuz mu? Kurmadıysanız kurun. Oyun Steam sürümümü mü? Enb gibi modlar kullandınız mı? Stream Memory fix yaması vardı, ona bakabilirsiniz.

Hocam oyun Steam'de ekli fakat Steam versiyonuna SA:MP kuramayınca korsan GTA San Andreas indirip SA:MP kurdum.

Uıf çok kalabalık sunucu hocam. Dediğim gibi "/fpslimit 90" yazabilirsiniz. Ama o sistemde rahatlıkla oynatması gerek. Silentpatch gibi modlar kurdunuz mu? Kurmadıysanız kurun. Oyun Steam sürümümü mü? Enb gibi modlar kullandınız mı? Stream Memory fix yaması vardı, ona bakabilirsiniz.

90 yazdım hocam frame limiter 90 dedi.

Hocam oyun Steam'de ekli fakat Steam versiyonuna SA:MP kuramayınca korsan GTA San Andreas indirip SA:MP kurdum.
Steam sürümü -downgrade edilmemiş hâli- sorunlu zaten. GTA:SA'da Ayarlar -> Görüntü ayarları -> Draw distance "Çizim mesafesi" olması lazım, onu en düşüğe alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı