SA: MP roleplay server önerisi

Youtube videolarina bakarak olcum yaparsaniz vendetta icin de dm dersiniz arkadaslar. Lsc dm serveridir veya degildir demiyorum fakat olcum araciniz yanlis.
Sunucuya kısa bir bakış attım ön yargı olmasın diye...

Sistemler Vice RP'ye göre daha iyi ve çeşitliydi. Komutlar ve sunucuyu öğrenme konusunda Vice gibi şehre salıp öğretmemezlik yapmaması çok iyiydi. Ancak optimizasyon olarak Vice'ın bir hayli gerisindeydi. Oyuncu kitlesini rol bilmesi ise Vice'den geri bir seviyedeydi. Araç ile kaza yapıp rol yapmadan gittiler. Bilerek araçla ezdiler. Belki bana kötü oyuncular denk geldi bilmiyorum ama Vice'da sadece bir kere böyle bir şey yaşadım aylar boyunca. O nedenle özetle sistemleri güzel ancak kitle ve optimizasyon olarak kötü diyebilirim.

Sunucuya kısa bir bakış attım ön yargı olmasın diye...

Sistemler vice RP'ye göre daha iyi ve çeşitliydi. Komutlar ve sunucuyu öğrenme konusunda vice gibi şehre salıp öğretmemezlik yapmaması çok iyiydi. Ancak optimizasyon olarak Vice'ın bir hayli gerisindeydi. Oyuncu kitlesini rol bilmesi ise Vice'den geri bir seviyedeydi. Araç ile kaza yapıp rol yapmadan gittiler. Bilerek araçla ezdiler. Belki bana kötü oyuncular denk geldi bilmiyorum ama Vice'da sadece bir kere böyle bir şey yaşadım aylar boyunca. O nedenle özetle sistemleri güzel ancak kitle ve optimizasyon olarak kötü diyebilirim.

Ek olarak sunucuya girdiğimde başlangıç noktasında çarpışan arabalar yapan bir kitlesi var. Onun dışında role girmedim ve vakit harcamadım kesin yorum yapamam. Artı olarak gördüklerim adminler ilgili ve yardımcı oluyorlar, sunucunun ekonomisi bayağı hoşuma gitti tam denge durumunda ve olması gerektiği gibi. Sistemleri de yeterli bence gayet.

SA:MP devri bitmiş maalesef arkadaşlar görünen o.

Ben hala oynuyorum ama, Türk sunucuları 2020 senesinden sonra sarmadı ve kapandı çoğu. Şimdikilerin tadı yok 2 tane anca var TR sunucusu. MTA PC zorluyor genelde benim, bir de her oyundan çıkıp girmede dosya indiriyor ona gıcık oluyroum.

Ben hala oynuyorum ama, Türk sunucuları 2020 senesinden sonra sarmadı ve kapandı çoğu. Şimdikilerin tadı yok 2 tane anca var TR sunucusu. MTA PC zorluyor genelde benim, bir de her oyundan çıkıp girmede dosya indiriyor ona gıcık oluyroum.

MTA'da rol namına hiçbir şey göremiyorum ben, geçmişte de görmedim gelecekte de kitlesinin iyileşeceğini düşünmüyorum. SA:MP bu zamana kadar iyi geldi ancak artık kitlesi GTA V'e kayıyor, MTA kitlesi de SA:MP'a geliyor. Bu nedenle iyi bir gelecek görmek zor. Ekip olarak da zaten çoğu sunucu kitle tutmak adına ekipçe gelenlere üstünlük sağlıyor veyahut sağlamasa bile herhangi bir uyuşmazlıkta onları üzmüyor, yani kitleyi temiz tutmak isteyen dirayetli sunucu ekibi de yok adamakıllı. Bakalım gelecekte neler olur.

Geri
Yukarı