SA:MP'da kaliteli rol yapma sunucusu kaldı mı?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Selamlar, eskisi gibi SA:MP'da kaliteli sunucular kaldı mı merak ediyorum açıkçası. Çok eskiden 99 RP, Breeze gibi gerçekten kaliteli rollerin döndüğü sunucular vardı. O günleri de çok özlüyorum açıkçası tabii eskisi gibi rol kalitesinin kalmadığını biliyorum lakin şu anda düzgün rol yapılabilecek bir sunucu var mı?

Selam, eskisi gibi SA:MP'da kaliteli sunucular kaldı mı merak ediyorum açıkçası. Çok eskiden 99 RP, breeze gibi gerçekten kaliteli rollerin döndüğü sunucular vardı. O günleri de çok özlüyorum açıkçası tabii eskisi gibi rol kalitesinin kalmadığını biliyorum lakin şu anda düzgün rol yapılabilecek bir sunucu var mı?

Maalesef kalmadı diye biliyorum. Günümüzdeki çoğu sunucuda da Sobeit'lerden oyun zevki kalmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef kalmadı. Yakın zamanda Goat Roleplay tekrar açılacak belki orayı deneyebilirsiniz. Eski SA:MP oyuncuları ve yöneticileri RageMP/Alt:V geçti veya rol yapmayı bıraktı. Eski zevki almak pek mümkün gözükmüyor.

GTA 5 FiveM geçebilirsiniz eskilerin tadını vermez ama...
FiveM'de oynadım, FiveM'in SA:MP'ın yanından geçebileceğini pek düşünmüyorum. SA:MP bir başkaydı.

Maalesef kalmadı. Yakın zamanda Goat Roleplay tekrar açılacak belki orayı deneyebilirsiniz. Eski SA:MP oyuncuları ve yöneticileri RageMP/Alt:V geçti veya rol yapmayı bıraktı. Eski zevki almak pek mümkün gözükmüyor.
Evet GOAT'ı gördüm lakin epeydir bekliyorum açılmadı, belli bir tarih var mı?

Geri
Yukarı