SA: MP'de Server kurmak için web hosting olur mu?

MuffinGrad

Centipat
Sa: MP'de server kurmak istiyorum hostinge falan atıyor bazıları videolarda görüyorum bunlar o oyun için özel hostingler mi? Yoksa benim web sitem için aldığım hostingde olur mu?

Web hosting ile bir şey yönetemezsiniz adamların size verdiği sınırlar içerisinde hareket edersiniz eklenti falan kuramazsınız web hosting de VPS sunuculara bakın ucuzlar zaten 10 TL fazla olabilir web hostingden.

Web hosting ile bir şey yönetemezsiniz adamların size verdiği sınırlar içerisinde hareket edersiniz eklenti falan kuramazsınız web hosting de VPS sunuculara bakın ucuzlar zaten 10 TL fazla olabilir web hostingden.

Mesela;

1589834577055.png

1589834586641.png

1589834621407.png

Burası çok pahalı gibi geldi bana ama bir de 2. olan yeni açtığını için kendisine yeterli olacaktır zaten kullanıcı sayısı artıkça dilediği gibi paketini yükseltebilir ancak başka yerlere bakabilirsin daha ucuzları mevcut. İlk resmin 2. olanı sizin için yeterli olur.

Tabii ki örnek olarak yükledim. SA:MP için gerekli olan özellikleri bilmiyorum, buna göre uygun bir VPS server bulacak araştırarak.

Geri
Yukarı