Saatlik kod ile çalışan yazılımda "Bu kod bu bilgisayar için aktifleştirildi" hatası

Rimgoen

Hectopat
Ben bir şey için yazılım kullanıyorum ve saatlik kod ile çalışıyor bu yazılım ben süre sona erdiğinde yeni bir kod girdiğimde" bu kod bu bilgisayar için aktifleştirildi." diyor.
Format attığımda ise kodu tekrar girebildim. Bunun başka bir çözüm yolu var mıdır?

Bilgisayarda kayıt defterinde tutuluyorsa ise orayı bulup silmen gerek. Format attığında tekrar giremeseydin HWID ile tutuluyor demektir ama bu olmadığına göre bilgisayarın bir yerinde kod bir kere kullanıldıktan sonra bir veri işleniyor. Büyük ihtimallede kayıt defterine işleniyor ama başka bir yer de olabilir. Orayı bulup temizlemen gerek.

Bilgisayarda kayıt defterinde tutuluyorsa ise orayı bulup silmen gerek. Format attığında tekrar giremeseydin HWID ile tutuluyor demektir ama bu olmadığına göre bilgisayarın bir yerinde kod bir kere kullanıldıktan sonra bir veri işleniyor. Büyük ihtimallede kayıt defterine işleniyor ama başka bir yer de olabilir. Orayı bulup temizlemen gerek.

Bulamadım dostum.

Geri
Yukarı