Saatte 54 TL kazanmak iyi mi?

İnternetten freelancer olarak çalışıyorum. Şu an sınavım olduğu için pek bakamıyorum. Sınavdan sonra çoğu günümü buna ayıracağım. Tahmini olarak saatte 54 TL kazanacağım. Saatte 54 TL iyi mi?
Saat başı 54 TL kazanmanın garantisi yok hele ki fiverr gibi yerlerde para kazanman çok zor.

İnternetten freelancer olarak çalışıyorum. Şu an sınavım olduğu için pek bakamıyorum. Sınavdan sonra çoğu günümü buna ayıracağım. Tahmini olarak saatte 54 TL kazanacağım. Saatte 54 TL iyi mi?
Asgari ücretin günlüğü 283 lira 8 saat çalışıyor desek daha fazla aslında ama 35 tl ye gelir saatliği burda 54 tl ye geliyor 54x8= 432 tl yapar çok çok iyi bence

Hocam bende bakıyorum işsiz işsiz oturmaktansa gelirim olmasını düşündüm sana ulaşabileceğim herhangi bir yer var mı bu konuda bilgi edinmek isterim.

Değil. 8 saat X54TL X22 gun =9.500 TL /aylik gelir. Bu da bir emeğin karşılığı için çok kötü bir tutar.

Geri
Yukarı