Sabah kalktığımda iç çamaşırında sperm oluyor

Dün sabah kalktığımda iç çamaşırımda sperm vardı ve az bir şey de değildi. Mastürbasyon yapmıyorum. Neden olmuş olabilir?

Ergenliğe girdikten sonra haftada en az 1 kere masturbasyon yapın, yoksa zaten kendi kendine çıkar. Haftada 1 ve de bu sağlıksız bir şey diye biliyorum ama masturbasyonu çok kaçırmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni ergenliğe girmişseniz veya ergenlikte olup da uzun süre mastürbasyon yapmadıysanız doğal olan, halk dilinde kamyon devirmek, din açılı bakıldığında rüyalanma olarak adlandırılır. Kötü bir durum değil uzun süre yapmazsanız vücudunuz onu uykunuzda atıyor.

Ergenliğe girdikten sonra haftada en az 1 kere masturbasyon yapın, yoksa zaten kendi kendine çıkar. Haftada 1 ve de bu sağlıksız bir şey diye biliyorum ama masturbasyonu çok kaçırmayın.

Hocam disslike atan kişi yanlış biliyorsam düzeltebilir mi? Yanlış bilgi olmasın.

Yanlış bilgilendirmeseydin keşke. Hiçbir zararı yok doğal olanı bu zaten, mastürbasyona yönelmek en sağlıksızı ilerde sorunlar yaşayabilir.

Yanlış bilgilendirmeseydin keşke. Hiçbir zararı yok doğal olanı bu zaten, mastürbasyona yönelmek en sağlıksızı ileride sorunlar yaşayabilir.

Hocam ilk dediğinizde haklısınız ama haftada 1 kere masturbasyonun zararı yok diye biliyorum.

14 yaşındayım, yeni girdiğimi hiç düşünmüyorum. 1 defa akitmistim. Hem bu yasaklı siteden açtılar arkadaş grubum tesadüfen boşaldım orada. Onun dışında yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı