Sabah uyanınca kahvaltı yapamıyorum

bende 5.20 de kahvaltı yapmak zorunda kalıyorum. En çok tükettiğim besinde yulaf ve sabahları hiç iştahım olmuyor yerken kusacakmışım gibi oluyor ama yine de dayanıyorum. Sana önerim sabahları en az 1 yada 1.5 saat önceden kalkmayı dene ve kahvaltı olarak örnek veriyorum tost yiyorsan, onu kahve + tatlı yiyerek okula git tatlı ne kadar hafif ve serin olursa o kadar iyi olur. En kötüsü Bim e yada A101 e gidip hazır tatlılardan alıp yiyebilirsin. Ek olarak okula gitme yolundayken mineralli su tüketmeyi deneyebilirsin mideni eskisinden daha iyi yapacaktır. (Not: Sabahları stand-up tarzı seni güldürecek şeyler izleyebilirsen çok daha iyi verim alabilirsin hem uykun gider hem iştahın geri gelir.)
ve anladığım kadarıyla sabahçısın o yüzden bence okulda kahvaltı yapmana gerek yok hoş bizim lisede tenefüsler 3 dk olduğu için bir şey yiyemiyorsun

Merhabalar, sorunum başlıktaki gibi. Sabah okula gitmeden önce bilerek 1 saat önce kalkıyorum saat 6.45 gibi yani kahvaltı yapmak istiyorum ama çok midem bulanıyor. Bu işe çalışmaya giderken de oluyor. Ama tatil zamanı erken kalksam bile midem bulanmıyor. Sabah kahvaltı yapmadan okula gidince 2. dersten acıkıyorum hemen. Bu mide bulantısı nasıl geçebilir? Geçebilir mi?
Bende de aynı sorun var. Uyuz uyuz yerken 1 saat geçiyor. Aç aç okula gidiyorum. Canım almıyor nedense.

Aynı dertten yıllardır muzdaribim. Uyandıktan en az 1 saat sonra kahvaltı yapabiliyorum.
Zerre iştahım olmuyor, kendimi aç hissedemiyorum.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum, sabah kalkınca midem bulanıyor yemek görünce, yemeye çalışsamda midem yanıyor, azcık bir şey atıştırıp sandviç götürüyorum okula, 3. dersten sonra gömüyorum, birde öğlen elma gömüyorum temiz.

Uyandığımız zaman kan şekerimiz düşük oluyor ve vücut suya ihtiyaç duyuyor. İlk 1 saat içinde beslenmemiz gerekli. Ben zorlada olsa atıştırıyorum bir şeyler.

Merhabalar, sorunum başlıktaki gibi. Sabah okula gitmeden önce bilerek 1 saat önce kalkıyorum saat 6.45 gibi yani kahvaltı yapmak istiyorum ama çok midem bulanıyor. Bu işe çalışmaya giderken de oluyor. Ama tatil zamanı erken kalksam bile midem bulanmıyor. Sabah kahvaltı yapmadan okula gidince 2. dersten acıkıyorum hemen. Bu mide bulantısı nasıl geçebilir? Geçebilir mi?
Ben de yapamıyorum, öğlen gelince ah keşke yeseymişim diyorum. Yolda vs. yemeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı