Sabaha kadar oynamalık oyun tavsiyesi

RDR 2, CS:GO senin zevkine göre. Mesela başyapıt oyunları oynamadıysan onları oyna ve sistemin ne?

1650S, R3 3100, 8 X 2 GB RAM. RDR 2 oynuyorum şu anda zaten ama keşke Türkçe yaması olsaydı. Birde APEX indiriyorum nasıl oyundur.
Dostum ne çeşit bir oyun istediğinden biraz daha bahsedebilirsen daha rahat yardımcı olunulabilir.

Kafana göre öner kanka.

O zaman sana önerilerimi sunuyorum :
RDR 2 bitir, GTA falan takıl, CS : GO oyna, APEX'de iyi, Witcher 3 oyna belki seversin, Battlefield eğer seviyorsan onu oyna falan.

Oynayabilecek arkadaşınız varsa Co-Op olarak The Forest'ı öneririm. Biz her akşam oynuyorduk.
FiveM'de de sabaha kadar eğlenirsin (tabi ki kaliteli bir sunucuda) diye düşünüyorum.

MB Warband/Bannerlord, AC Odyssey (her oyun tavsiyesi konusunda öneririm çok iyidir bir bakın) ve Uncharted serisi. Konsol kiralanıp oynanabilir.

O zaman sana önerilerimi sunuyorum:
RDR 2 bitir, GTA falan takıl, CS:GO oyna, Apex'de iyi, Witcher 3 oyna belki seversin, Battlefield eğer seviyorsan onu oyna falan.

Battlefield 1 vardı onu bitirdim. RDR 2 Türkçe yama olmadığı için biraz sıkıcı geldi ancak açık dünyasında gezinmek eğlenceli. Apex'i dün gece indirdim hoş duruyor oyun. Sniper Elite 4 kuruluyor şu an bakalım.

RDR 2 oynuyorum şu anda zaten ama keşke Türkçe yaması olsaydı

RDR 2 Türkçe yama olmadığı için biraz sıkıcı geldi
RDR 2'nin Türkçe yaması çıktı:

Yeni konular

Geri
Yukarı