Sabahçı kahvesi

431168

Hectopat
Makaleler
4
Sen rüyalar aleminde.. diye başlayan nakarat. Ancak bu öyle değil, sabaha kadar açık olan kahvehane diyelim biz. Kahvehanenin kuralı; Uyumak yasak! Sabaha kadar buradayız, 06:00'dan sonra konuyu hortlatmayın. Geceleri tekrar görüşelim. Paranız olmasa da bi'çay içelim, dertleşelim.

Geceniz güzel olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
1701818410473.png

iyi geceler

@mangoku Değişik bir ses tonu var, sözlük ahalisi ile güzel anıları olmayan bir söz yazarı.
Kendine has tarzı var, pek yok öyle, tavsiye ederim. Bana çok hoş geliyor ve sözleri çoğu kişi için anlamlı, bazen ne kadar da kafiye uydurmak için yazsa bile. Pek çok konuya şarkılarıyla çok güzel değiniyor. Şarkıyı söyleyen kişinin soyadı değişken bir bakmışsın sincap bir bakmışsın kemirgent ama galiba isminin arda olduğundan eminiz. 2021 yılına kadar "Son Feci Bisiklet" grubu olarak şarkı çıkarıyorlardı sonra dağıldılar, solo çalıştılar ve yakın zamanda tekrar birleştiler. Bütün şarkılarını dinliyorum ama bazı zamanlar belli birkaç tanesine takılıyorum, moduma göre değişiyor. Şu an Küçük saydam insanlar, Tavuk korkusu, sıkıntı var ve argh dinliyorum bu gruptan. Argh solo çalışma. Yani kısaca dinlemeye değer çokça, sözlere odaklanırsan ayrı bir galaksi, gezegen ya da bir dünya.

Geri
Yukarı