Sabahlamak için tavsiye

Travis_Bickle

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon XFX RX6400 4gb GPU, AMD Ryzen 5 4500 CPU, 8+8 3000'lik DDR4 Ram, 650w 80+ PSU, Rampage Membran Klavye, AOC GM500 Mouse, AOC 24G2SP Monitör, Samsung SyncMaster 932NWE Plus 8000:1 5 ms İkinci Monitör, Rampage Kulaklık
Meslek
Öğrenci
Bugün sabahlamayı düşünüyorum. Sabahlama olmasa da geç yatmayı. Saat 10'dan sonra uyuduğum çok nadir oluyor yani çok erken yatan birisiyim. Nasıl uyanık kalabilirim? Uyanık kalma amacım bir şeyleri tamamlamam gerek. Yani otur film izle, oyun oyna gibi saçma şeylerle gelmeyin. Bir insan neden oyun oynamak için güzelim uykusundan vazgeçer anlayabilmiş değilim. Daha önce sabahlamadım. Evde press kahve, Nescafe'nin şu tane tane olan kahvesi, 3'ü bir arada ve Türk kahvesi var.

Vazgeçtim ben yatıyorum iyi geceler.

Bugün sabahlamayı düşünüyorum. Sabahlama olmasa da geç yatmayı. Saat 10'dan sonra uyuduğum çok nadir oluyor yani çok erken yatan birisiyim. Nasıl uyanık kalabilirim? Uyanık kalma amacım bir şeyleri tamamlamam gerek. Yani otur film izle, oyun oyna gibi saçma şeylerle gelmeyin. Bir insan neden oyun oynamak için güzelim uykusundan vazgeçer anlayabilmiş değilim. Daha önce sabahlamadım. Evde press kahve, Nescafe'nin şu tane tane olan kahvesi, 3'ü bir arada ve Türk kahvesi var.

Vazgeçtim ben yatıyorum iyi geceler.

Kahveyi ağzına at sonra su iç ama acı kahve olsun. Ytd.

Hocam konuyu yazarken çok düşündünüz mü bu arada karanlıkta durun uyur gibi olduğunuzda telefonun ışığı Full açıp 10 dk bakın bir de kahve uykunuz gelmez hemen hemen ama sabahlamak zor.

Vallahi şuan hiçbir şey düşünmeden hareket ediyor gibiyim. Konuyu yazdıktan sonra silmek isterdim ama mümkün olmadığından sonradan ekleme yaptım. Bunlar 1 dk içinde yaşandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı