Sabahlamak için tavsiye

Bu ben 5. sınıftan beri var. 8. sınıfım ve o erken başlayanlardanım. Kursum yeni bitti
Muhtemel olacağı söyleyeyim; ileride bir gün bu yaşayamadığınız zamanlar için çok üzüleceksiniz. Boş bulduğunuz her vakitte oyun oynayacaksınız, muhtemelen de en değerli vakitlerinizi böyle öldüreceksiniz. Yani her yaşta doğru olan yapılmalı, siz 5. sınıfa giden çocuktan oyunu alırsanız geriye ne kalır ki? 🙂

Muhtemel olacağı söyleyeyim; ileride bir gün bu yaşayamadığınız zamanlar için çok üzüleceksiniz. Boş bulduğunuz her vakitte oyun oynayacaksınız, muhtemelen de en değerli vakitlerinizi böyle öldüreceksiniz. Yani her yaşta doğru olan yapılmalı, siz 5. sınıfa giden çocuktan oyunu alırsanız geriye ne kalır ki? 🙂
Hocam babamın telefonunu veriyim ona anlatın elimde olsa şu lanet uygulamadan anında kurtulurdum hapishane gibi ama alıştım

Sen nasıl bir psikopatsın 🤣
Merhaba. Yarın ailemle birlikte tatile gideceğiz. Saat 04:30'a kadar uyanık olmam lazım. Çoğunu yatakta geçireceğim ama bazen aşağı inebilirim. Ekstra olarak süre sınırı denen bir belam var, sosyal platformlarda fazla vakit geçiremem. Sabah 7'ye kadar uyumamakta sıkıntım falan yok ama çok sıkılıyorum. Uyumazken yani sabahlarken neler yapıp zamanın hızlı geçmesini sağlayabilirim?
Prison break 1. Sezon bitirmeye çalış zaman akar zaten.

Geri
Yukarı