Sabahlamalık oyun önerisi

Rust eğer oyuna kendinizi kaptırısan en az 2-3K saat hatta Rust oynarken istesen de uyuyamazsın. Ama yerel fiyatlandırmayı bekleyin.

Öncelikle merhaba, sizden bir öneri isteyeceğim. Steam kütüphanemin bir kısmı aşağıdaki fotoğrafta bulunuyor buradan uzun süre sıkmayacak yani kısacası sabahlamalık bir oyun önerebilir misiniz? Ben çok kararsız kaldım sizlerden öneri almak istedim.

Battlefield 2042.EA Play'deki indirimin devam ediyor olması lazım. Ayrıca 1 ile 5'i de deneyebilirsin.

Hikayeli mi yoksa online mı seviyorsunuz bilmiyorum ama sabahlamalık oyun istiyorsanız online oyunlara bakın derim. Onun dışında hikayeli derseniz cyberpunk veya rdr2 olabilir.

Öncelikle merhaba, sizden bir öneri isteyeceğim. Steam kütüphanemin bir kısmı aşağıdaki fotoğrafta bulunuyor buradan uzun süre sıkmayacak yani kısacası sabahlamalık bir oyun önerebilir misiniz? Ben çok kararsız kaldım sizlerden öneri almak istedim.

Bütçeniz varsa eğer kesinlikle Dying Light oynamanızı tavsiye ederim. Çok iyi hikayesi ve mekanikleri var arkadaşlarınız da varsa sabaha kadar oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı