Sabahları tükürükle kan gelmesi

Çok feci ağrılara neden olur benim babamın ağlama seviyesine gelene kadar ağrıdı. Allah korusun eğer biraz dayanıklıysan dişlerine limon sür çok can yakar ama ve çay kaşığı karbonatı sabah ağzında gargara yap çok etkili oluyor doğal şeyler ye kesinlikle kolaya yaklaşma kola hastasıyım ve her gün dişlerimi fırçaladığım için içerim. Her gün tertemiz ağzını ılık suda çalkala bol meyve ye. Çünkü kola asitli ve içtiğin zaman yaranı feci şekilde yakar.
Geçen seneden kalma bir şeye yazmak?🤔🤪

O değil de konuyu açan arkadaş neler yaşadın diş hekimi neler yaptı kurtuldun mu sorundan? Bende de oluyor dişçiye gidiyorum temizliyor falan yine aynı.

Dislerinizi fircalama rutininiz nasil? Hangi ürünleri kullaniyorsunuz?
diş çekilmelerim çok..diş etleri kötü..ama dişçiler bi şey yapamıyor temizliyor gönderiyor.kanama devam ediyor diyom yapcak bişey yok diyorlar.gittim kan testi bile oldum bişey çıkmadı..dişlerimi çekin bari diyom sağlam dişleri neden çekelim diyolar..çözemedim bu işi
diş çekilmelerim çok..diş etleri kötü..ama dişçiler bi şey yapamıyor temizliyor gönderiyor.kanama devam ediyor diyom yapcak bişey yok diyorlar.gittim kan testi bile oldum bişey çıkmadı..dişlerimi çekin bari diyom sağlam dişleri neden çekelim diyolar..çözemedim bu işi
kan görmekten evham yapar oldum kime hangi doktora gidicem şaştım kaldım..diş ipi diş macunu düzenli kullaniyom..tuzlu su yapıyom..falan yinede devam ediyor.2 senedir çekiyom bu durumu..arada hafifler gibi oluyor ama bu aralar yine coğaldi..bilen bi doktor falan görürde fikir akıl verirse duacı olucam.saygılar.

dişçiler bir şey yapamıyor

Direkt dis hastanesine gittiniz mi? Gittiginiz discilerde is yok gibime geldi. Dis etleri kötüyse kanama olmasi gayet normal. Önce bu durumun düzeltilmesi gerekiyor. Kanama icin idareten Paradontax kullanabilirsiniz. Tabii dis etleriniz bu durumdaysa kalici bir cözüm olmayacaktir.

Direkt dis hastanesine gittiniz mi? Gittiginiz discilerde is yok gibime geldi. Dis etleri kötüyse kanama olmasi gayet normal. Önce bu durumun düzeltilmesi gerekiyor. Kanama icin idareten Paradontax kullanabilirsiniz. Tabii dis etleriniz bu durumdaysa kalici bir cözüm olmayacaktir.

önerin için sağolasın güzel insan.

@musmutluolmak

Rica ederim. Zamaninda benim de dis etlerimde sorun mevcuttu ve sürekli fircalarken kaniyordu. Disciye gittigimde bana bu macunu önerdiler. Kullandiktan sonra dis etlerim düzeldi ve kanama da kesildi.

Sizin dis etlerinizde gerileme mevcut mu?
aynen çekilme fazla..6 ay önce 20 lik diş sallanmaya başladı çektirdim..şimdi diğeri sallanıyo..kemikte yıkım var demekki.illa özele git diyolar paran yoksa işin zor bu devirde..

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı