Sabit Disk Montajı

BerkayAltok

Kilopat
Daha fazla  
Geçenlerde işlemci fanı ile ilgili bir sıkıntı yaşadım ve bilgisayarcıya yaptırttım fakat adam yaparken içerideki kablolamayı değiştirmiş (örneğin uzun süredir cdrom boştu çünkü bozuktu ona falan güç kablosu bağlamış) ve benim eskiden kullandığım içinde işletim sistemi bulunan harddiskte ise sadece güç kablosu takılı kasanın içine bakınca kasanın başka bir kablosunu o harddiske bağlamak mümkün değil. (Sata data girişi yok.) Ne yapabilirim?

Fotoğraf-0033.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde işlemci fanı ile ilgili bir sıkıntı yaşadım ve bilgisayarcıya yaptırttım fakat adam yaparken içerideki kablolamayı değiştirmiş (örneğin uzun süredir cdrom boştu çünkü bozuktu ona falan güç kablosu bağlamış) ve benim eskiden kullandığım içinde işletim sistemi bulunan harddiskte ise sadece güç kablosu takılı kasanın içine bakınca kasanın başka bir kablosunu o harddiske bağlamak mümkün değil. (Sata data girişi yok.) Ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 159877
Harddisk kartını değiştirmen lazım. Bu da aynı marka model olma koşulu var. Sahibinden.com tarzı sitelere bak harddiske uyumlu kartlar bulanabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı