Sabit Disk sorunlu olabilir mi?

viperx

Picopat
İyi forumlar. Arkadaşlar daha önce Seagate Baraccuda ST1000DM03 serisi hard disk kullanıyordum. Ses yapıyordu ama çok şikayetçi değilim. Geçen bir WD Blue WD10EZEX aldım. Ancak Seagate'dan çok daha sesli çalışıyor. Normal kullanımda sorun yok sadece sesten müzdaribim. Bu normal midir? HDD üretici yazılımı sorunsuz gösteriyor.

İyi forumlar. Arkadaşlar daha önce Seagate baraccuda ST1000DM03 serisi hard disk kullanıyordum. Ses yapıyordu ama çok şikayetçi değilim. Geçen bir WD Blue WD10EZEX aldım. Ancak Seagate'dan çok daha sesli çalışıyor. Normal kullanımda sorun yok sadece sesten müzdaribim. Bu normal midir? HDD üretici yazılımı sorunsuz gösteriyor.

CrystalDiskMark ve CrystalDiskInfo fotoğraflarını atabilir misin?

CrystalDiskMark ve CrystalDiskInfo fotoğraflarını atabilir misin?
Bunlar yeterli olmaz mı?
read test.jpg

health.jpg

İyi forumlar. Arkadaşlar daha önce Seagate Baraccuda ST1000DM03 serisi hard disk kullanıyordum. Ses yapıyordu ama çok şikayetçi değilim. Geçen bir WD Blue WD10EZEX aldım. Ancak Seagate'dan çok daha sesli çalışıyor. Normal kullanımda sorun yok sadece sesten müzdaribim. Bu normal midir? HDD üretici yazılımı sorunsuz gösteriyor.

O HDD zaten sorunlu gayet normal. Arkadaşın dediği değerleri atar mısınız lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı