Sabit diski bölerken bölünen alan kayboldu

Windows format USB diski lazım. Sistem yeniden oluşturulmalı. Sanırsam bir format şart oldu gibi çünkü en önemli bölüm silindi. Benim bilgim kısıtlı belki bilen vardır ama şu aşamada format diski şart.

Format aşamasında diskteki veriler kurtarılır yani saklanır ama kurulu olan programlar kaldırılmış olur.

Windows format USB diski lazım. Sistem yeniden oluşturulmalı. Sanırsam bir format şart oldu gibi çünkü en önemli bölüm silindi. Benim bilgim kısıtlı belki bilen vardır ama şu aşamada format diski şart.

Format aşamasında diskteki veriler kurtarılır yani saklanır ama kurulu olan programlar kaldırılmış olur.

Yedek diskinde tonlarca önemli dosya var fotoğraf gibi onlar silinmez değil mi format USB'si yarın hazırlayabilirim.

Formattan sonra devam edebilir miyiz eğer hala sorun devam ederse gözükmeyen disk için.

Yedek diskinde tonlarca önemli dosya var fotoğraf gibi onlar silinmez değil mi format USB'si yarın hazırlayabilirim.

Hayır silinmez. Format aşamasında zaten E yedek sanırım o ayrı görünecek ve bölümlerin miktarları burada yazılı yani ona göre adım atılmalı. C bölümünde önemli dosya yoksa kayıp bölüm ile ikisi silinip birleştirilir.

Hayır silinmez. Format aşamasında zaten e yedek sanırım o ayrı görünecek ve bölümlerin miktarları burada yazılı yani ona göre adım atılmalı. C bölümünde önemli dosya yoksa kayıp bölüm ile ikisi silinip birleştirilir.

Format atarken sizden yardım alırım hocam yarın müsaitseniz buraya etiketlerim.

Formattan sonra devam edebilir miyiz eğer hala sorun devam ederse gözükmeyen disk için.

Format sırasında kayıp alanında görünmesi olasılık. Biz E hariç başka ne var ona dikkat edip bakacağız ve ilerleyeceğiz.

Yardım alınacak saat akşama doğru olursa iyi olur. Öğleye kadar hiç müsait olmam.

Format sırasında kayıp alanında görünmesi olasılık. Biz e hariç başka ne var ona dikkat edip bakacağız ve ilerleyeceğiz.

Yardım alınacak saat akşama doğru olursa iyi olur. Öğleye kadar hiç müsait olmam.

Büyük ihtimal 2 3'ten sonra hazırlayacağım hocam USB'yi.

Nasip olursa bende o saatte burada olmaya çalışırım. Disk MBR olduğu için USB diski hazırlarken MBR olarak hazırlamaya dikkat edin.

Nasip olursa bende o saatte burada olmaya çalışırım. Disk MBR olduğu için USB diski hazırlarken MBR olarak hazırlamaya dikkat edin.

Tamamdır hocam iyi geceler yardımlarınız için teşekkür ederim.

@391065 hocam format atmaya başladım aktif misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı