Sabit mi taşınabilir SSD mi?

Öncelikle merhaba, bilgisayarıma sabit SSD almayı düşünüyorum, sizce sabit SSD mi HDD mi alsam alacağım SSD SanDisk 500gb Ultra 3D Sata 3.0 veya taşınabilir SSD alsam mı?

Win 10 HDD ile tam bir işkence HDD'yi eleyin taşınabilir SSD olarak sabit öneririm ama yanınızda bulunsun istiyorsanız taşınabilir SSD alabilirsiniz.

Win 10 HDD ile tam bir işkence HDD'yi eleyin taşınabilir SSD olarak sabit öneririm ama yanınızda bulunsun istiyorsanız taşınabilir SSD alabilirsiniz.

Öyle dediniz ben de daha önce böyle bir konu açmıştım. Siz Win 10 HDD ile işkenceyi ne için dediniz açılma süresi falan için mi bilgisayarın ben de Windows 10 SSD'ye kurulu yanına HDD alsam işkence olur mu oyunlar için falan?

Öyle dediniz bende daha önce böyle bir konu açmıştım siz Win 10 HDD ile işkenceyi ne için dediniz açılma süresi falan için mi bilgisayarın bende Windows 10 SSD'ye kurulu yanına HDD alsam işkence olur mu oyunlar için falan.

HDD'ye kurulanlar yavaş açılır SSD'ye kurulanlar hızlı açılır. Windows kesinlikle SSD'ye kurulmalı SSD niz varsa.

HDD'ye kurulanlar yavaş açılır SSD'ye kurulanlar hızlı açılır. Windows kesinlikle SSD'ye kurulmalı SSD niz varsa.

Biliyorum hız farkını bende şu anda 240 GB SSD var da yer kalmadı bir şey indireceğim oyun falan yer yok yetmiyor 35 GB yer var hız sorun değil zaten Windows SSD'ye kurulu oyunların acikisinda çok şey değişmiyor mesela SSD ile GTA story mode girme 45 sn yse HDD ile 1 dk 10 sn ama bilgisayarın açılış süresinde çok şey değişiyor bazen SSD ile 10 sn de açılan bilgisayar HDD ile 1 dk da acilabiliyor.

Geri
Yukarı