Sabit Normal Ping Olmasına Rağmen Lag Sorunu

fenerliata6

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, benim yaklaşık 1 haftadır bir lag problemim var. Her oynadığım oyun, Skype ta ses kesilmeleri gibi sorunlara yol açıyor. Fakat pingi hiç yüksek değil. Cs Go da 79 sabit gözüküyor ve bu rakam en fazla 86 ya çıkıyor. Ayrıca 1 hafta öncesinde de neden bilmiyorum ama normal bilgisayarlardan farklı olarak ben de eğer pingim 85-95 sınırından düşerse lag sorunu oluyordu. Şimdi ise sürekli 79 ve lag sorunu oluyor. Yardım ederseniz sevinirim. Uydunet internet kullanıyorum.

Recep Baltaş Aynı sorun bendede var sürekli bir lag oluyor ve indirme yaparken hızım 2-3 saniyeliğine 0 B oluyor sonra geri düzeliyor Bilgisayarımda virüs yok hatta yeni format attım üstüne üstlük windows 10 a geçirdim ''wlan optimizer'' adlı programı kullandım oda olmadı indirme hızım sabit 1mb ve ping ortalama 70-80 ama takılma lag oluyor yardımcı olursan çok sevinirim.

70-80 ping de ise zaten lag yaratacaktır ben Team Fortress 2 de bile 60 üstü alırsam oyun oynanmaz hale geliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı