Sabotaj Galata Haritasındaki Optimizasyon Sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Revivmeooi

Hectopat
Sabotaj'da Galata haritasında (Dust 2) aşırı derecede donma ve FPS düşüşü yaşıyorum. Biliyorum sistemim pek iyi değil (4 GB DDR4 2400MHz RAM, Radeon 520, i5 8250U, 1TB HDD) fakat hem ekran kartı 90 derecelere ulaşıyor hem aşırı kasma oluyor.
Bugün arkadaşla girdiğimizde o haritaya girmek zorunda kaldık ve GTA 5'de en yüksek ayarlarda en fazla 65 derece gören ekran kartı (1660S) 80 dereceye ulaştı.
Bu durum sizde de var mı ve açık betadan çıkınca düzelir mi?

Sabotaj'da Galata haritasında (Dust 2) aşırı derecede donma ve FPS düşüşü yaşıyorum. Biliyorum sistemim pek iyi değil (4 GB DDR4 2400MHz RAM, Radeon 520, i5 8250U, 1TB HDD) fakat hem ekran kartı 90 derecelere ulaşıyor hem aşırı kasma oluyor.
Bugün arkadaşla girdiğimizde o haritaya girmek zorunda kaldık ve GTA 5'de en yüksek ayarlarda en fazla 65 derece gören ekran kartı (1660S) 80 dereceye ulaştı.
Bu durum sizde de var mı ve açık betadan çıkınca düzelir mi?
Oyunun optimizasyonu bence çok kötü, ama grafik sorunu da olabilir. CS ve Valorant da çok daha fazla fps alırken bu oyunda az alıyordum. Oyunun grafiklerinde detaylı grafik seçimi yok sadece düşük orta yüksek seçeneği var bu yüzden oluyor olabilir. Bence detaylı grafik seçme gelmeli ayrıca oyunu indirme arayüzü çok kötü herşeyin üstüne birşey yüklüyor vs. düzgünce yüklediğini görmedim, çok karmaşık. Umarım ilerde düzeltilir bence şuan oynanmaz zulanın optimizasyonu iyi veya grafik kısıldığı için daha iyi fps alıyorum. Zula çok fazla P2W olmasa bu oyunu indirmezdim şans vermek için indireyim dedim sildim. İlerde belki tekrar indiririm.

Oyunun optimizasyonu bence çok kötü, ama grafik sorunu da olabilir. CS ve Valorant'da çok daha fazla FPS alırken bu oyunda az alıyordum. Oyunun grafiklerinde detaylı grafik seçimi yok sadece düşük orta yüksek seçeneği var bu yüzden oluyor olabilir. Bence detaylı grafik seçme gelmeli ayrıca oyunu indirme arayüzü çok kötü her şeyin üstüne bir şey yüklüyor vs. düzgünce yüklediğini görmedim, çok karmaşık. Umarım ileride düzeltilir bence şu an oynanmaz Zula'nın optimizasyonu iyi veya grafik kısıldığı için daha iyi FPS alıyorum. Zula çok fazla P2W olmasa bu oyunu indirmezdim şans vermek için indireyim dedim sildim. İleride belki tekrar indiririm.

Hocam oyun motoru Unreal Engine 4( doğru mu yazdım bilmiyorum) normal olarak bir kasma donma olur. Beta süreçleri bunun için zaten. Oyunun sitesinden destek talebi de gönderebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyun motoru Unreal Engine 4( doğru mu yazdım bilmiyorum) normal olarak bir kasma donma olur. Beta süreçleri bunun için zaten. Oyunun sitesinden destek talebi de gönderebilirsiniz.
Ne yapayım aga destek bana ne yapacak? Oyunun opt kötü işte ya da grafikleri kısılmıyor. Ne çözünürlük ayarlanıyor ne gölge ne bişey ayarlama yok oyunda

1660 Ti ile sıfır kasma, sıfır drop, maksimum 65-68 derece, sabit 200 FPS oynuyorum.

Bu cevabı vermen biraz gereksiz olmuş senin ekran kartınla onun ki bir değil zaten dediği şu düşük sistem dust 2 benzeri haritada optimizasyon sorunu var 1660 Ti ile AMD 520 ekran kartı bir değil!

Geri
Yukarı