Sabotaj oyunu desteklenmeli

P2W olmayan? Peki. Dürbün aldığınızda mermi resmen dümdüz gidiyor.
Gerekli incelemeyi Steam'da yaptım. Buyurun görseli.
Eki Görüntüle 994947

0.8 saat oynamışsın yorum yapma. Bir oyunu yorumlucam zaman en az 1 saat oynamalısın. He muhtemelen sen sadece multiplayer oynayan oyun dediğin Online olur diyen bir tipsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
0.8 saat oynamışsın yorum yapma. Bir oyunu yorumlucam zaman en az 1 saat oynamalısın.
Yorum yapıp yapmamamı sana soramam. İstediğim yorumu yaparım beğenen beğenir, beğenmeyen eleştirebilir. Eleştirilere gayet açığım ve tartışabilirim. Ayrıca,
He muhtemelen sen sadece multiplayer oynayan oyun dediğin Online olur diyen bir tipsin.
Öyle bir tip olduğumu nerden çıkardın? Ki öyleyim diyelim. Bu oyunu eleştiremeyeceğim anlamına mı geliyor? Aksine hatta aslında senin dediğin gibi Online oyunlarına hakim olmam gerek. Ben evet Online oyun oynamayı seven birisiyim ama bu hikayeli oyun oynamadığım anlamına gelmez. İnsanlara önyargıyla yaklaşmazsanız sevinirim. Fikrinizi düzgünce iletirseniz beraber daha sakince tartışabiliriz.
Ayrıca 0.8 saat ile 1 saat arasındaki dakika farkı boyunca ne kadar fikrim değişebilir merak ediyorum :).

Geri
Yukarı