Sabotaj Steam'de çıktı

Sabotaj oynayan birinin zevkini anlamak çok zor. Türkler FPS türünde oyun yapmayı beceremiyor...

Çünkü bu konularda ağır tecrübesiziz ve çok geç kalmış durumdayız. Eğer bu oyun Zula'nın zamanında veya daha geriye dönersek wolfteam zamanlarında çıksaydı FPS oyunları konusunda şu an daha iyi yerlerde olabilirdi. Günümüzde ise CS:GO gibi Valorant gibi görünümü güzel oynanışı keyifli ücretsiz oyunlar varken oyuncular, böyle zayıf oyunların yüzüne pek bakmıyor. Bu konularda çok ama çok geç kaldık. Şu saatten sonra Türk oyun firması, Acun ılıcalı kadar zengin değilse yapacakları oyuna büyük yatırım yapmalarını beklemek çok zor yatırım yoksa güzel kaplamalı, düzgün oynanışlı bir oyun beklemek biraz hayal kurmak gibi bir şey.

Çünkü bu konularda ağır tecrübesiziz ve çok geç kalmış durumdayız. Eğer bu oyun Zula'nın zamanında veya daha geriye dönersek wolfteam zamanlarında çıksaydı FPS oyunları konusunda şu an daha iyi yerlerde olabilirdi. Günümüzde ise CS:GO gibi Valorant gibi görünümü güzel oynanışı keyifli ücretsiz oyunlar varken oyuncular, böyle zayıf oyunların yüzüne pek bakmıyor. Bu konularda çok ama çok geç kaldık. Şu saatten sonra Türk oyun firması, Acun ılıcalı kadar zengin değilse yapacakları oyuna büyük yatırım yapmalarını beklemek çok zor yatırım yoksa güzel kaplamalı, düzgün oynanışlı bir oyun beklemek biraz hayal kurmak gibi bir şey.
Her ne kadar yapamasalarda bir grup topluluk yinede oynuyor böyle oyunları. Sabotaj ya da zula kaldıran bir bilgisayarın cs:go , valorant oyununu kaldırmama ihtimalide yok zaten.

Her ne kadar yapamasalarda bir grup topluluk yine de oynuyor böyle oyunları. Sabotaj ya da Zula kaldıran bir bilgisayarın CS:GO, Valorant oyununu kaldırmama ihtimalide yok zaten.

Şahsen Zula gibi oyunların oynanmasına karşıyım. Bir zamanlar CS:GO ücretliyken, yanılmıyorsam P2W olmayıp ücretsiz olan oyun yoktu. O zamanlar bende Zula oynuyordum, CS:GO ücretsiz olunca bıraktım Zula'yı. Sabotaj da ücretsiz ve P2W değil, bu gayet iyi böyle oyunları oynayan topluluk olması bence hiçbir zararı yok. En azından bu tarz oyun yapan Türk firmalara destek olmuş olurlar. Ben sırf desteğim olsun diye Sabotaj'ı kurdum, arada bir girip birkaç oyun oynayıp çıkıyorum.

Geri
Yukarı